Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek miért finnyásak...

A fideszesek miért finnyásak az "o1g"-re, miközben uszító, gyűlöletkeltő kifejezések tömegét harsogják, és közben az orosz agresszorokat istenítik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Bocssál meg, de mi köze egy trágárságnak ahhoz, ki kit támogat a külpolitikában?
2022. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert az állítólagos értelmiségiektől halljuk.
2022. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

"miközben uszító, gyűlöletkeltő kifejezések tömegét harsogják, és közben az orosz agresszorokat istenítik?"

Nosza, mutass már ilyeneket!

nem a hülye hazug kérdésket amiket szakméányban gyártoto, hanem a valóságot. Hol használnak a fideszesek uszító gyűlöletkeltő kifejezéseket és mikor istenítik az oroszokat?

2022. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is kíváncsi vagyok azokra a gyűlöletkeltő és istenítő kifejezésekre.
2022. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"o1g"

Bocsánat, de az micsoda? Már sokszor hallottam, de nem tudom mi az? Valaki el tudná magyarázni légyszi?

2022. máj. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Az oroszokat itt egyedül én istenítem, ez a sok nyámnyila hulladék ótvaros pávakölök inkább szidni szokat őket. Én meg akut fideszundorral küzdök.
2022. máj. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Én azért hallottam pár érdekes kifejezést MZP-re itt. Volt már porszívó ügynök, Maki-Zay, Zayos Péter, gomba szakertő és a sértések teljes tárháza az idiótától, a szerencsétlenen át a hazaárulóig. Elég rövid a fideszes felebarátaim emlékezete. Főleg a keresztényi értékrend tükrében érdekes ez a szeretetteljes nyelvezet.
2022. máj. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Akkor a vidékieket kik szokták hülyézni?

Meg a velejéig magyarellenes ukránokat éltetni?


Részemről viszont lehet nyugodtan "o1gézni", mert őket sem tartom különbnek a mosléktól.

2022. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem idegesítem ilyen csip-csup szarságokon, mint az o1g és társai, túl sok energiámat venné el. Volt egy kollégám, aki bármiből képes volt politikai kérdést csinálni, és tiszta idegroncs lett egy idő után.

Szóval ne foglalkozzatok ilyen hülyeségekkel.

Egy a lényeg, nézzétek meg az eredményt, negyedik 2/3 egymás után. Szerinted ki foglalkozik innentől az o1g-vel?

2022. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 Ráadásul közben jobban elterjedt az "Orbán 1 géniusz" változata és direkt használják is az o1g-t, mint pozitív jelzőt. :)

https://www.youtube.com/c/o1gorban1geniusz

2022. máj. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!