Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Edzéshez fej vagy fülhallgató...

Gdominik007 kérdése:

Edzéshez fej vagy fülhallgató inkább?

Figyelt kérdés

Illetve milyen márka és milyen tipus ami bevált?

Sima súlyzós edzésre gondolok semmi crossfit meg aerobic

Jaj ès csak bluetooth johet szoba



febr. 25. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik megmarad a fejeden/füledben és nem akadályoz a mozgásban.
febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy Buds irányba érdemes nézelődni.

Fejhallgató nem túl előnyös választás.

febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
17%
Nem kell zene edzeshez. Úgy csinálsz mintha a kitartó edzés unalmas lenne egymagában. Divat gyúrós pfff
febr. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Galxy Buds vonalat ajánlom. Nekem Buds Live-om van és sosem esik ki a fülemből és hosszú távon sem kényelmetlen.
febr. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
67%
Először is nem tudom mennyit szánsz rá, de amit ajánlok kifejezetten edzéshez (vizben való sporton kívül mindenhez), az a PowerBeats Pro, ebben nincs zajszűrés, de por és izzadság álló, ha pl futsz is akkor jó, mert hallod a környezeted. Ennek az ára 70-75k között mozog. Aztán van 80k ért az AirPods 3.generáció, az is por és vízálló, de az sem tartalmaz ANC-t. Ha fontos a zajszűrés, akkor meg ott van az Airpods pro 2.generáció, az viszont már tényleg drága, kb 120k. Nekem alapból ez van, de nem edzéshez vettem, de edzéshez is tökéletes, nem zavar be a külvilág.
febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!