Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen koncertre elinduljak...

Ilyen koncertre elinduljak egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy zenész, akit nagyon imádok, és most európai turnén van, Dystinct a neve, szerintem ő marokkói származású. És hát nem tudom, hogy biztonságos lenne e egyedül menni (ráadásul fiatal nő vagyok). Egyébként én Németországban dolgozom, viszont ahol én vagyok, az nagyon biztonságos környék.

márc. 29. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Mit szeretnél csinálni? Bulizni, meghallgatni a koncertet, élőben látni a kedvenc zenészedet, vagy palacsintafesztiválosat játszani?

Ha a koncert miatt mész, akkor nem mindegy a zenész származása? Remélhetőleg zenélni, meg énekelni fog, nem a marokkói bőrszivart lóbálni. :-D

Engem még egy zenész sem támadott meg, rabolt ki, vagy ölt meg, és adta el a vesémet a feketepiacon, pedig már elég sok koncertet megjártam. :-D

A tömegben lehet egy-két idióta, bár ez attól is függ, hogy milyen emberek alkotják a tömeget. Egy európai metálbanda közönsége kevésbé lehet veszélyes egy európai csajra, mint mondjuk egy közel-keleti, vagy afrikai társaság -főleg, ha van is a fejükben, ami azért koncertek alkalmával előfordul.

Az, hogy te mennyire biztonságos környéken laksz, megint nem releváns.

Ha a bulihely egy kevésbé biztonságos környéken van, esetleg a szintén kevésbé biztonságos környékről érkező nézők kis csoportja a koncert után rád száll, akkor akár aranykalitkában is lakhatsz...

ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem az előadótól félek, hanem ezektől az afgán, és hasonló nemzetiségüektől.
ápr. 2. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!