Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket kedvelitek jobban?...

Melyiket kedvelitek jobban? Depeche Mode vagy Bonanza Banzai?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a Bonanza elég "csúnyán" lekoppintotta a Depeche Mode hangzásvilágát és a melankolikus hangvételét is, viszont van egy számuk, a Kihalt minden, ami nekem jobban tetszik a Depeche Mode legjobb számainál is. Elég fura, mert a többi számukat átlagosnak vagy kicsit átlagon felülinek tartom, míg a Depeche Mode esetében számos dal van, amit mesterműnek tartok. Gondolom nagyrészt a Depeche Mode-ra fognak voksolni, de azért kiváncsi vagyok, hogy más is így látja-e, mint én...

ápr. 6. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
És természetesen lehagytam a szavazást... 🤪👌👏👏👏
ápr. 6. 19:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen BB. Utána szerettem meg a DM-t. Azóta DM a kedvenc és zeneileg is sokkal jobb.
ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lett volna szavazás akkor a Depeche Mode-ra szavaztam volna.
ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Tisztában vagyok vele, hogy a Bonanza elég "csúnyán" lekoppintotta a Depeche Mode hangzásvilágát" - Nem a hangzásvilágot, az imidzset koppintották le.

Alapvetően a DM közelebb áll a szívemhez.

ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Depeche Mode, de a Bonanzát is szeretem. Amúgy rocker vagyok.
ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mansour ***** válasza:
100%

A Depeche Mode-ot mindig szerettem, a Bonanzát viszont csak ügyes, de az eredetihez képest azért gyenge utánzatnak tartom. Persze, attól még kellemes hallgatni.

Egyébként velem is előfordul, hogy egy-egy számot "indokolatlanul" jobban szeretek a többinél. Én is tartok mesterműnek olyan dolgokat, ami másoknak csak egy jó, de átlagos szám. Ez olyan szubjektív dolog, aminek nem is kell keresni az okát szerintem. Egyszerűen örülni kell annak, hogy van, ami ilyen módon hat ránk, és élvezni kell ezeket a zenéket.

ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
depeche mode-ot
ápr. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!