Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha egy külföldinek magyar...

Ha egy külföldinek magyar zenét mutatok, szerintetek is érdemes igazi magyar zenét mutatni a mai divatzene helyett?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon elvan terjedve a magyar rap, de azon kívül, hogy nem tetszik, nem is tartom magyar zenének, mert az amerikaiakat másolják, (azon belül is a gangsta rap-et). Szóval ilyen Lil G x Nemazalányt nem akarnék mutatni.


Ellenben pár kevésbé népszerű, nem is mai, de IGAZI magyar zene:


[link]


[link]


[link]


Mit gondoltok?


ápr. 7. 00:33
 1/7 anonim ***** válasza:
ápr. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen más műfajokat összehasonlítani, pláne, hogy mindegyik merít inspirációt más előadóktól, ami önmagában nem is baj. A művészetben mindig is alapvető volt az ilyesmi.

Egyéni ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik. Szerintem például ez a Kozmix szám szörnyű, biztos nem mutogatnám senkinek. Olyat mutass neki, ami számodra tetszik. A külföldi páromnak és barátaimnak én például a Carson Coma-t mutattam be, illetve számtalan magyar musical-t (ebben szerintem kifejezetten erős a magyar kultúra).

ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ilyeneket mutass nekik, ha magyar zenét akarsz mutatni (csak hirtelen egy), mert itt kezdődik:


https://www.youtube.com/watch?v=VAeYt-swWG0

ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyat mutass, ami neked is őszintén tetszik.
ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Balázs Pali helyett már akkor inkább Soltész Rezső. Végülis Pali mindent tőle lopott.
ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mutass neki többféle zenét! Hiszen nem csak rap, meg mulatós/népzene létezik. Mehet minden, Bonanza, KFT, Omega, Beatrice, Bikini, régi Eddák, Dalriada, lazulásnak egy kis Emergency House, Kozmix, Kerozin, Groovehouse, Belga, Kovbojok, Fürgerókalábak, pár nem annyira politizálós Rózsaszín Pittbull-dal... Ha a mulatóst is meg akarod mutatni, inkább a régi Tekknőt ajánlom (Jaj, de izgalmas, Transzveszt Ica, Szerelem...), meg Kadlott Karcsi álnéven kiadott anyagait (én "V.Laky" néven találkoztam ezekkel).
ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldi kollégamnak Heaven Street Sevent-adtam.Nagyon tetszett neki.
ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!