Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Objektíven nézve ki a legjobb...

Objektíven nézve ki a legjobb énekes valaha?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Michael Jackson valószínűleg.
ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 vmg ***** válasza:
79%
A művészetek szubjektívek, tehát egy énekest nem tudsz objektíven nézni, főleg úgy hogy rengeteg műfaj van.
ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

1, Freddie Mercury szerintem mondjuk diverzebb hanggal rendelkezett.



De ha technikailag nézzük, az szerintem inkább valami opera énekes lesz, akirõl az átlag sose hallott.

ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy objektíves kérdésed már volt. Ott us írtam, hogy mit jelent.

Pl. akaratunkról független. Meg részrehajlás nélküli.

ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

"A művészetek szubjektívek, tehát egy énekest nem tudsz objektíven nézni, főleg úgy hogy rengeteg műfaj van."



De vannak itt is énektechnikai dologok amiket lehet mérni.


Pl Hány oktávot énekel ki tisztán? Képes-e nehéz váltásokra? Érzi-e a ritmust pontosan, konzisztens-e? Képes-e nem nyögve nyelve bírni mindezt? Jó előadó-e, van-e karizmája, meg tud-e mozgatni nagy tömegeket (akik nem a rajongói egyéb okok miatt)?

ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most attól függ az egész, hogy mik a szempontok.

Nincs ilyen, hogy 1 valaki legjobb, arról nem is beszélve, hogy valaki lehet jobb énekes technikailag, mint Freddie Mercury de aligha lesz akkora hatása.


Szerintem amúgy Daniel Gildenlöw, igazából kevés zenei stílus az, amibe nem kezdett bele és nem kiemelkedő.


Énekesnők közül meg legyen Dianne van Giersbergen, mivel spinto soprano, piszok jó hangtartománnyal, tökéletesen tud váltani, mély és a magas is kiváló, opera ének és könnyű zenei ének is a legjobbak között van, nem nyúlnék mellé ha őt emelném ki.


Attól még valószínűleg egyik sem egy Madonna, Michael Jackson vagy éppen Deák Bill Gyula, hogy mondjak hazai világszínvonalút is. A hatás a képesség nem feltétlen egyenlően arányos, azért fontos a színpadi kiállás, az ismeretség és egy csomó más is, a képességeken felül.

ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 vmg ***** válasza:
100%

#5


Valóban amit írtál abban igazad van vannak ilyen dolgok amik mérhetők, de én mégis úgy érzem hogy nem lehet egyértelműen megállapítani mint mondjuk megmérni valami és akkor az annyi. Valamilyen szinten érzelmi alap is lesz a döntésben.

ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5 Oké, akkor kérlek fejtsd ki bővebben, mi is jó előadő mértékegysége? Karizma mértékegysége? Tömeg megmozgatásának "mérése" hogy zajlik? - ennyit az objektivitásról.


A másik meg ez a "valaha"? Gondolkodj már kicsit.


Farinelli, Lüzhu, Bassilla, Meresamun... - kapisgálod mire próbálok célozni?


Egyébként meg tök jó lenne ha nem az angol "best singer ever" szórendet követnéd, hanem a magyart. "Objektíven nézve, ki a valaha volt legjobb énekes?"

ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Koncz Zsuzsa
ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!