Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárosok! Költenétek 60-70...

Gitárosok! Költenétek 60-70 ezret egy saját építésű gitárra, ha ennyiért tudnátok kész gitárt is venni?

Figyelt kérdés
A barátaimmal építenék nyáron gitárokat, viszont az előzetes számítások alapján 60-70 ezer körül lenne egyetlen darab teljes költsége. Nagyon sok kedvünk lenne hozzá, de az én lelkesedésemet kicsit letörte a kalkulált összeg, hiszen ennyi pénzért simán tudnék használtan venni tökeletesen gyártott, beérett gitárokat. Ti mit tennétek a helyemben?

ápr. 20. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha gitár kell, veszel. Ha építeni akarsz, építesz. Utóbbi esetben evidencia, hogy inkább tanulságokkal szolgál majd. Alsó kategóriában CNC precizitással készül minden modell, ehhez hasonlót kellene hozni úgy, hogy gondolom hangszerész, hangszerkészítő szak közelében senki nem volt. Nem mondom, hogy nincs az a szerencse, de sokkal jellemzőbb pár értékes tapasztalat bezsebelése ilyenkor, már ha van ki értékelje.
ápr. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Tuti nem :D köszi
ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hobbiból, saját magatoknak építenétek gitárokat, hajrá! De eladásra, ekkora költségekkel számolva halott ötlet.
ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Magatoktól nem éri meg, viszont van egy gitáros weboldal ahol lehet kapni 25000Ft ért olyan elektromos gitárt amit nektek kell összerakni. Én azt próbálnám meg.
ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gitárt (meg úgy általában bármit) otthon magadnak csinálni csak akkor éri meg, ha maga a tevékenység neked örömet okoz, vagy annyira egyediek az igényeid hogy nem tudnál olyat sem venni, sem csináltatni.


Ott kezdődik a probléma hogy kellenek profi szerszámok, amik kapásból többe lesznek (egyenként is akár) mint a gitár anyagköltsége, anélkül kínszenvedés lesz.

ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én mindenképpen vevő lennék egy ilyen gitárra ami elektromos. Illetve jobban mondva olyat szeretnék amit én választanám ki hogy miből készüljön és hogyan nézzen ki, milyen elektronika és szerelék legyen rajta. Szerintem ti is jobban járnátok ha igény szerint gyártanátok, vagy lenne több lehetőség amiből össze lehet állítani a kész gitárt.
ápr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Még annyit szeretnék hogy ennyi összeg az nagyon alap. Nem tudom mit keresnétek vele, nem sokat. Legalább közép kategóriás legyen az amúgy is keresettebb. Tegyük fel hogy csináltok egyet és beadjátok a bizományiba valamelyik hangszerüzletbe hogy kipróbálhassák többen. Ha elkel akkor jó úton jártok.
ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KönyvmolyUraság ***** válasza:
61%
Én csinálnék egyet. Még jobban megérteném a működését.
ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
37%
azosztigen
ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!