Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csináltam egy zenét. Az...

Csináltam egy zenét. Az elektromos gitárt meg a basszust saját magam játszottam fel. Dob valami random sample. Vélemény?

Figyelt kérdés

Alábbi linken meghallgatható:

[link]


ápr. 30. 05:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#5.


Vagyok.


Meghallgattam ezt is… Hát nem az én világom, de most sem tudom azt mondani, hogy rossz lenne, sőt szerintem lehet hogy annak aki az ilyet szereti ez jó.

De mondjuk ha a Thy Catafalque a mérce, akkor tényleg nem én vagyon a célközönség, én azt se nagyon tudom fogyasztani. “Monoton” zenéből a SLIFT az ami nekem bejön, valamennyire.


De szerintem próbáld meg valamivel színesíteni a repertoárodat és változatosabbá tenni az egészet, már ha nem ragaszkodsz ehhez a mostani stílushoz és fontos valamennyire, hogy többen is hallgassák a zenéd…


Ez nem kell, hogy az “elvontság” rovására menjen, más műfajból ott van pl. az Igorrr ami szerintem elképesztően elvont, mégis nagyon változatos és kreatív a hangzásvilága és vannak hallgatói is.

máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!