Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben rejlik Azahriah sikere...

Miben rejlik Azahriah sikere szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 11. 05:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
82%
Újdonság.
2023. okt. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
39%
Az ki?
2023. okt. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
47%
A WC-s sztoritól.
2023. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
71%
Marketing.
2023. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
63%
A kortársaihoz képest határozottan jobb zenékkel áll elő és tagadhatatlanul intelligens a srác.
2023. okt. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
44%
A tinilányokban.
2023. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
59%

Egy olyan stílust hozott be a magyar zenepiacra, ami hiányzott innen. És abban top szintű lett. Ugye YT cover-ekkel kezdte, tehát teljesen más az irány ahonnan jött, nem a szokásos az, hogy valaki egy yt szórakoztató csatornából nyergeljen át az éneklésbe. Ő angol nyelvű dalokat énekelt főképp, és ezekre a dallamokra, ezekre az érzésekre írta meg a saját számait is (nyilván, mert ez tetszett neki is, nem kell többet belelátni). Korán jött neki ez a zenével foglalkozás, de nem ezt mutatta magáról elsődlegesen. Ahogyan sikerült a YT csatornáján is sokezres követőtáborra szert tennie, úgy növekedett az önbizalma és a motiváltsága. Lassan kerültek ki a coverek, aztán a saját számok is, jók voltak a zenéi, mindig pozitív visszajelzést kapott. Nyilván van egy hangszíne, másoknak is van hasonló, csak mások nem így, nem ebben a stílusban kezdtek el alkotni. Később aztán lett a Paulstreet csatorna mellett az éneklős is, aztán sikerült a zenekiadás is, és hát egyre több lett, terjedt, és jöttek a pozitív visszajelzések... végül egy ilyen exponenciális pályára került a dolog. Jelenleg pedig ott tart, hogy nincs hova feljebb magyarországon. Amit kiad, az millió+ nézettség csak yt-n. Előreláthatólag két Puskást meg fog telíteni. De a három se kizárt... Egy olyan felüdülés lett ő az egész magyar zene számára, amiről kiderült, hogy irtó sokan tudnak azonosulni. A többi meg már történelem, meg hype, meg a többi... jelenleg én úgy gondolom, nem szeretik annyian a zenéjét őszintén, mint ahányan hallgatják őt. De ez nem rossz dolog, ez csak azt mutatja, hogy mennyire ki volt éhezve a magyar közönség egy valami másra, ami populáris, de mégis eddig szokatlannak hat magyarul.


Én remélem a nemzetközi áttörés is valahogy összejön neki. Megérdemelné. Nem csak ő, hanem úgy az egész magyar zeneipar. Nekünk nem igazán voltak világsztárjaink. Most lehetne egy. Szurkolok neki.

2023. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de 40 évesen én is hallgatom. Nem rajongok meg ilyenek, de csak érdekes a zenéje, tetszik l. Mást is hallgatok nem csak őt
2023. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
75%

Kissé szokatlan stílus, ami itthon még nem jelent meg eddig, illetve évekkel ezelőtt összeszedett, nagyszámú netes rajongótábor. Nekem ez jött le a népszerűség okaként, ahogy utánanéztem. Elég nyitott embernek tartom magam, főleg zenei téren, azt meg kell hagyni, hogy az alapok jók, érdekesek, fülbemászóak, DE.

Magyarként felsőfokú angol nyelvtudással rá kell keresnem a szövegre, hogy megértsem, mert artikulálatlan motyogásból áll a zenéi nagy része. Nem mind, de a legtöbb. Engem irritál a nyelvek keverése is, halandzsaszerű lesz tőle. A Desh nevű srác meg minősíthetetlen szerintem, "nyaldabr*kim", meg "Huánítá poppó", értelme semmi. Szerintem azért sokat elárul egy előadóról az is, hogy kikkel featel.

Lehet jönni téríteni, nekem nem tetszik, pedig sok-sok számát meghallgattam. A szövegek kicsit klisések (elolvastam őket), semmi különös, csak nagy a hype.

2023. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. okt. 11. 10:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!