Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez így elfogadható?

Szerintetek ez így elfogadható?

Figyelt kérdés

Egy használt hangszerekkel is foglalkozó bolt (nevet direkt nem írok) feltett az oldalára egy hangszert, ami nagyon megtetszett, 15 ezerért kínálták. Azért néztem ki magamnak, mert az enyém nincs a legjobb állapotban és nem akartam 30 ezret kifizetni egy javításért, beállításért.

Üzenetben érdeklődtem, mire azt írták, hogy az általuk kínált hangszer sincs beállítva, ezért arra is ki kéne fizetni 30k-t. Meglehetősen felhúzott, hogy 15 ezerért kirakják, de igazából 45-be kerül, ha használni is akarod... Szerintetek ez elfogadható?



máj. 24. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen, elfogadható.

A hangszer leírásában gondolom nem szerepel, hogy be van állítva.

máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen árak vannak. Rendben van.

Nekik is enniük kell, családot eltartani. Ha meg zavar tanuld meg netről, el fogsz vele vacakolni, de megtanulható dolog.

máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Vannak boltok ahol ha újonnan veszed a hangszert ingyen beállítják.
máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tehát van egy 15ezret érő haszálhatatlan cuccod és egy pontosan ugyanolyat kínál a bolt ugyanannyiért. nem értem mi a bajod.


tudod, van az a mondás az olcsó húsról meg a híg léről.

máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dinnye2 ***** válasza:
52%
Ha azt írták, hogy használt, akkor sajnos igen. Bár megértem, hogy bosszant, mert nem a legkorrektebb.
máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak azért lepődtem meg ezen, mert volt egy videó a használt hangszer vásárlásról, amiben azt mondta a srác, hogy amennyiben az eladó értesítés nélkül beállítatlan, nem jó hangszert árul, semmiképp se vegyem meg, vagy kérjem meg az eladót, hogy fizesse ki a hangszer beállítását.
máj. 26. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!