Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdésre jó gitár a Fender...

Kezdésre jó gitár a Fender squier bullet szett?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek ok, de a te helyedben megfontolnám, hogy a szett árán inkább egy affinity-t vegyek. Nem kell feltétlenül erősítő egy kezdőnek ahhoz, hogy gyakoroljon elektromos gitáron (szomszédok is hálásak lesznek).

Aztán írj Jézuskának, hogy hozzon erősítőt, utána mehet a rock 'n roll.

2010. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim szerint némelyik bullet jobb mint az affinity , kezdésnek meg szerintem egy seprűn is kezdheted , ha van tehetséged és/vagy elég kitartásod , akkor úgyis megtanulsz .

Ha több pénzed van akkor Vintage , vagy a Squier standard .

2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyedben használtan néznék szét ki lehet fogni nagyon olcsón, jó állapotban. Maga szett lehet nem éri meg. 31-ért mennek újonnan. Én pót hangszerként 17-ért szereztem be alig használt állapotban szereztem bele pár fasza cuccot így most már nagyon OK. Sokan húzzák hogy így nem jó, úgy nem jó, jobb a standard meg az affinity viszont ezek sokkal drágábbak is... ennyiért a bullet teljesen rendbe van! Kezdésnek jobban megfelel mint a többi squier. Ha már jól megy a gitár akkor max eladod a bullet-et csapsz hozzá még egy kis lét és veszel belőle egy magasabb kategóriát.
2011. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hali!

Tudja valaki, hogy honnan lehet megállapítani, hogy egy Bullet rétegelt, vagy tömör fa? (nyílván úgy, hogy nem látom, hanem pl neten... gyártási szám alapján)

Mert olvastam, hogy 2006 óta tömör, viszont a magyar piacon a vadi újakat is rétegeltként árulják

2011. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én régebben leszedtem a nyakát, lefotóztam a fa részét, és felraktam a gitárshop fórumára és a szakik azt mondták, hogy nem rétegelt!!! Az enyém 2007-es darab.
2011. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!