Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ez az effekt pedál és...

Milyen ez az effekt pedál és sx gitár szett?

Figyelt kérdés

Digitech Death Metal

Most láttam ezt a pedált egész jó árban(10-14e) van youtube-on találtam videót gyönyörű a hangja.

Megéri az árát?

Csak death metalhoz jó?Vagy trash,heavy-hez is jó?Mert és mind a 3 stílust szeretném játszani.

A gitárról meg azt kérdezném

(www.lajko-hangszer.hu/html/elektromos_gitar_szettek.html#SX)

Sx EG1K kezdő gitárnak jó?

Úgy hallottam hogy a pick up az sx-nél a baj.


2011. febr. 2. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet rajta hozni más szövésű torzításokat is.

A kinézett gitár viszont nem való a fenti stílusokhoz. Inkább egy 24 bundos, humbucker hangszerdős gitár kell a zúzdához. Cort, Jackson, LTD, B.C. Rich gyártóknak van már ehhez a műfajhoz belépő szintű modeljeik, de ezek olyan 50 eHUF-tól indulnak és még erősítőd nincsen.

2011. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

OLyan pedált tutira ne vegyél.Inkább nézél akármilyen Behringer torzítót (amik olcsóbbak általában), de a DDM-et kerüld el.

[link]


Látható, hogy nincs rajta gain szabályozó. EMiatt full kétdimenziós a cucc. Egy vicc szerintem.

2011. febr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Instant torzító. :)
2011. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!