Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet Michael Jacksont...

Hogy lehet Michael Jacksont utálni? Nem értem.

Figyelt kérdés

Annyi mindent tett. Az emberek figyelmét felhívó zenéket írt(Earth song pl.), sokat adakozott...

mégis nagyon sokan utálják. Miért utálnak egy ekkora embert ?

ú.i.:nem vagyok elvakult, csak nem értem


2010. dec. 11. 12:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
R.I.P MJ !
2010. dec. 11. 12:30
 2/13 anonim ***** válasza:
9%
Mert pedofil volt.
2010. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Sokan azért utálják, mert nem képesek utána olvasni, és olyan tévhitben élnek, h pedofil volt stb. Szerintem elég ciki, mikor vki ezt mondja vagy írja, csak magát égeti le a tudatlanságával. Én szeretem MJ-t, és tudom, h ebből egy szó sem igaz.
2010. dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
22%
Én nem szeretettem MJ-t... Hogy miért? Mert soha nem is érdekeltek, hogy egy számot ki énekelt/írt. Ha tetszik hallgatom, ha nem akkor nem
2010. dec. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondoltam, hogy nem szereted=nem hallgatod, hanem az utálatra. Attól még, hogy nem szereted az nem jelenti azt, hogy utálod. Csak fennáll a lehetőség.
2010. dec. 11. 12:42
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Elég egy kicsit haragszom rá, mert elcsúfította magát.

Egyébként tisztelem, az egyik legnagyobb alak volt a zenei életben. Ahogy telnek az évek, és leszek egyre idősebb, úgy kezdenek megtetszeni a zenéi is.

2010. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
-Elég + Én:D
2010. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A hatalmas őrületet körülötte vilászerte igazán sohasem értettem. A Thrillertől nem hatódtam meg alapvetően... Ez volt a fő dobása. Az átplasztikázása és az elérzékenyült egérhangja: I love you all! - mindig kiverte a biztosítékot nálam. Később meg a messianisztikus hozzáállása teljesen rendben volt, mivel ekkora sztárnak már felelőssége van...:/ Lásd Eminem is a drog ellen rappelt, majd arra ment rá majdnem. Érdekes dolgok ezek.:)
2010. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Én addig utáltam amíg meghallottam Justin Bieber egyik számát.Akkor értettem meg mekkora művészt vesztett el a világ Micheal Jackson személyében.Igy visszagondolva gőzöm sincs mért utáltam.13/L
2010. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Emberileg egy roncs volt, de a zenéje páratlan. Talán az előbbi miatt nem szerették.
2010. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!