Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eminem miért utálta Michael...

Eminem miért utálta Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
Eminem sokszor kiparodizálta Michaelt például a just lose it cimu klipjében is en nagyon szeretem mindketto dalait és érdekelne hogy mi volt az oka hogy elllenségeskedtek egymással es eminem mit szolt ahoz hogy Jackson meghalt van valahol valamien riport vele?
2010. szept. 27. 03:42
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert irigy rá.. egyértelmű
2010. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
másokat is kiparodizált. Egyébként kedves előző miért van az, hogy ha valaki kritizál valaki az már egyből féltékeny? Olyan nem lehetséges h esetleg csak nem tetszik neki?? Vagy ha te kritizálsz valakit te is féltékeny vagy?? Annyira gáz ez a feltételezés már bocsika.
2010. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rap szakma íratlan szabálya hogy mindenikek kell lennie egy ellenségnek!(még ha jóba vannak a a médiának és a rajongóknak ellenségeskedést kell mutatni)és valami atom baromságon vesznek össze amit kitaláltak közben a "háttérben" spanok!

Pl:

50 cent ellensége Fat Joe

2pac ellensége Biggie Smalls volt

Dopeman ellensége Majka

stb


Ha utána nézel ezek az ellenségeskedés előtt puszipajtások voltak!

A műbalhénak meg valami üzleti oka lehet!

Remélem érted mit akartam mondani!

2010. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En sosem hallottam, hogy MJ-rol azt mondta volna, hogy utalja. A szamaiban kiparodizal mindenkit, meg sokszor sajat magat is, szoval ettol meg nem utalja MJ-t. Akit tenyleg utal, az pl. Moby. Neki nemcsak a szamaiban szolt be.
2010. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2pac ellensége Biggie Smalls volt


2Pac-nak nem volt az ellensége Biggie már ne is haragudj.

2012. jan. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! èn utánaolvastam, láttam interjukat ès valahol azt mondta eminem h barátok voltak, nem utálta Jackot csak egy ilyen dolgot (molesztácio, Jacko tánca stb.) muszály volt parodizálni ès miután jacko "szolt èrte" bocsánatot kèrt. Bocsi ha rosszul irtam, telorol vagyok :D
2015. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként kedves előző miért van az, hogy ha valaki kritizál valaki az már egyből féltékeny? "


Nem a kérdező írta.

2018. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne voltak barátok, Michael Jackson elmondja egy interjúban, hogy nem ismerik egymást, Mr. Eminemnek nevezi. :D
2018. aug. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!