Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért Jackózzák le Michael...

Miért Jackózzák le Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
Ráadásul hosszú ó-val...Szerintem megérdemli azt hogy a teljes nevén szólítsuk őt, vagy akkor sem Jackó hanem Michael vagy inkább Jackson. A Jackó a gúnyneve amit egy hülye angol pletykalap talált ki..El is mondta az egyik interjúban hogy megkér mindenkit hogy ne hívják Jackónak mert a Wacko Jacko flúgos Jackót jelent.. És neki is vannak érzései ne tegyék ezt vele mert fáj neki...Ezt nem értem hogy miért nem lehet még odabiggyeszteni egy s o n betűt? Annyira nehéz? Mike igazán nem érdemli ezt, hogy nem veszik figyelembe..Tisztelnünk kellene mert nagyon sokat tett az emberekért,a gyermekekért és a világért.
2010. jan. 11. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem nem kell tisztalnünk.

Tisztelhetjük és ez már más, aki akarja tiszteli aki nem nem.

Az én nevemnek is van csúfneve és felnött létemre még sem ugrálok ha valaki úgy hív.

Mindenki úgy hívja ahogy akarja.

De szerintem neki mindegy volt hogy hívják csak sokan hallgasák a zenéjét.

2010. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azért nem csak az hogy a zenéjét hallgassák, azért ne alázzák már meg... bírom mikor valakiben nincs érzés. És amúgy is aki nem tiszteli az nem is ember..
2010. jan. 11. 18:17
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pedig nem azon múlik a tisztelet, hogy hogy nevezed. Lehet például, hogy a gyereked kövér és piros, ezért szeretetből malackának hívod. nincs ezzel semmi baj.
2010. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

"aki nem tiszteli az nem is ember"


Gratulálok.

Csak ennyit tudok hozzátenni, ilyen gondolkodásmódod van, úgy sem változol.

2010. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Igenis tisztelnunk kell! Mindenkinek! Igen, vannak olyanok akiknek más a zenei ízlésuk, de azért tisztelhetnék Michaelt. Én nem szoktam "Jacko"-nak hívni, o Jackson!!
2010. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi!!
2010. jan. 12. 09:24
 7/15 A kérdező kommentje:

19:18

Köszi szépen.. ;) Akkor bocs...tisztelnünk kellene... Na így már jobb..remélem nem lesz több húú de hülye vagy komment..

2010. jan. 12. 09:29
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

hát én is nagyon utálom ezt, még néhány rajongója is igy hívja. és megjelent róla életrajzi könyv jacko címmel!:S

szerintem is tesztelni kéne. nem csak rohadt jól énekelt, hanem segitett egy csomó szegény gyeknek, és beteg nyerekeknek megmentette az életét.

2010. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. jan. 13. 13:05
 10/15 anonim ***** válasza:
2010. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!