Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem ciki az, ha...

Csak szerintem ciki az, ha valaki "keresztény zenét" hallgat? Miért néznek le a keresztény ismerőseim, hogy én nem "keresztény zenét" hallgatok?

Figyelt kérdés

Sehol sem látom az értelmét.

Nem írhatod le a dalban a saját véleményedet, csak Isten dicsőítheted... A kereszténység mindenben nagyon szűk határokat szab, hogy lehet így szívből zenélni? Persze nem "éljen a sátán" meg hasonlók jelentik nekem a szívből zenélést.

Vagy rosszul értelmezem a "keresztény zenét"?


2009. jan. 22. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem ciki... Értem mire gondolsz... Én pont ezért nem "tartozok" valláshoz... Hiszek Istenben, Jézusban, vagy akárkiben, aki fent van, mert úgy gondolom, hogy létezik, s már volt, hogy ki is húzott a bajból... De... Engem ez nem korlátoz semmiben... Olyan zenét hallgatok, amilyent szeretnék, s akinek nem tetszik, megtarthatja a véleményét magának... Én is az igazi, belülről jövő zenét szeretem... És ezalatt nem csak a szerelmes dalokat értem... :)
2009. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
77%
nem, nem csak szerinted. tényleg gáz.
2009. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is keresztény vagyok, de nem a szövege vagy mondanivalója alapján hallgatok zenéket, hanem maga a ZENE alapján
2009. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ha még benézel kedves kérdező:) nem tom, mér néznek le azért, főleg keresztényekhez ez nem túl szép, nah mind1. am én is keró vok. az az igazság, h 99%ban én is keresztény zenét hallgatok, ami nem feltétlenül jelenti azt, h csak dicsőítő dalok azok, azért hallgatom azokat, mert tetszik amga a zene és annyi stílus van, h csak kapkodom a fejem... rap, punk, ska, emo, screamo, indie, reggae, stb... érdekem utánanézni

pl. amkit tutira ismertek az a POD, nah ők is keró zenét nyomnak, csak ők világi szinten is ismertek

2009. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A ZENE NEM BEFOJÁSOLYA A VALLÁST!!!!!!!!!! ÉN CHARPATIAN FORESTET,SATYRICONT,AC/DC,FROSTHARDR-OT HALLGATOK!!! ÉS????
2009. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki cikinek találja a keresztény zenét, az hallgassa meg a Mortification - Scrolls of the Megilloth albumot. Én úgy fogalmaznék, hogy Isten haragja zeneileg megtestesülve.
2010. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!