Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak engem idegesít az a...

Csak engem idegesít az a közhely, hogy "No music, no life"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen.
2011. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szamóca. ***** válasza:
100%
ühm. ne idegeskedj annyit. ráncosleszahomlokod.
2011. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért? Szerintem teljesen igaz állítás, hogy "no music, no life". Az élet nem lenne az igazi zene nélkül.
2011. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem sokkal súlyosabb problémák szoktak idegesítenixD

Amúgy én még nem találkoztam olyan emberrel, aki nem szereti a zenét, és mégis normális.

Valamilyen zenét hallgatni kell. Mindegy, hogy rap, disco, rock, hiphop, klasszikus. De ha valaki nem hallgat zenét... Az sokat elárul.

2011. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki nem szereti a zenét. Egyszerűen nem létezik.
2011. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez nem közhely. Sok művész és zenész vallja azt, hogyha van olyan dolog ami nem változik ebben a világban, az a zene ereje.
2011. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki nem szeret semmilyen zenét, és egészséges ember, akkor az még nem hallott olyan zenét, ami neki tetszik.
2011. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem a jelentésére értem, főleg hogy jómagam is gitározom.


Az idegesít, hogy minden második tizenéves adatlapján ott van ez a mondat. Egyszerűen frusztrál. Nem értem miért kell mindenhol közölni, mindenki tudja.


(Egyébként víz nélkül élni nehezebb)

2011. jan. 11. 17:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak megsérteni, de minek foglalkozol ilyenekkel? Engem speciel nem idegesít, mindenki azt ír ki, amit akar.

Ha meg annyira zavar, írj egy új médiatörvény javaslatot Orbán császárunknak:D Ő biztos értékelné az igyekezetedet:-))

Egyik korábbi válaszoló voltam.

2011. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Természetesen kisebb gondom is nagyobb ennél, és ezenkívül még sok minden irritál, de a kérdés nem az volt, hogy mit tegyek, hanem az, hogy csak engem idegesít-e.
2011. jan. 11. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!