Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a kurv@@anyja ez a gyerek...

Ki a kurv@@anyja ez a gyerek hogy mindenhol ott van? Engem nagyon idegesít!

2011. szept. 1. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv!

Már láttam a hírekben, nem gyerek, csak a törpeségnek valamely rosszabb részében van.

2011. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy 16 éves.De mitől ekkora sztár? Hangja sincs és csak tátog nem?
2011. szept. 1. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem ismertem név szerint, de 2 kattintás volt az egész, rákattintasz a youtube felhasználóra aztán meg google, és kiderül, hogy Keenan Cahill-nak hívják, akinek Maroteaux–Lamy szindrómája van, amiről persze senki sem tudja micsoda, de +1 kattintás és azt is meg tudod, hogy ez a betegség még Mucopolysaccharidosis type VI néven is ismert.


Az meg hogy miért ismert már kicsit bonyolultabb, a Zinternet segítségével lett ismert, csinált egy videót, kicsit vicces volt, ezért mindenki körbeküldözgette, és szerzett pár rajongót, akik még több videóját megnézték, stb.

2011. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem érdekelt a betegsége.De köszi.Megtudtam hogy egy olyan gyerek akinek a videóit csak az agyhalottak nézik.
2011. szept. 1. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan mint Justin Bieber, Lady Gaga, stb... megcsinálta a szerencséjét. Nem egy sztárral szerepelt már közösen.
2011. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen de ők énekelnek.Vagy van stílusuk ami bejön a tinilányoknak.De ez semmit se csinál.Amúgy ja láttam hogy szerepelt sztárokkal.50 Cent, Dj Pauly D
2011. szept. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!