Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül aki gyűjti az eredeti heavy metal cd-ket? Nekem kb.4000 db van. Várom hasonló emberek válaszát.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Wow! Sajnos csak a műfajt szeretem, de őszinte elismerésem!
2011. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak szeretnék olyan emberekkel beszélgetni,akikben él még a cd vásárlás élménye.Amikor belép az ember egy üzletbe egy cd-t keresve,és keresés közben felkiált hogy:Erre nem is gondoltam hogy meg lehet kapni!Eredetileg nem is ezért jöttem be! Úgy érzem a net világában ez kezd teljesen elmúlni sajnos.
2011. jan. 11. 22:13
 3/23 anonim ***** válasza:
Bennem élne a CD-vásárlás élménye, csak a pénztárcám nincs felkészülve rá. Egy évben jó ha egy eredeti CD-t veszek, de szívem szerint sokkal többet vennék. Még egyetemista vagyok. Ha lesz munkám, talán többet tudok szánni rá.
2011. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Év vagyok, az első válaszoló ismét. Bennem is élne a vágy, hogy vásároljak eredeti CD-ket, de csatlakozom az előttem szólóhoz, hogy hát ugye az anyagiak... Vannak kedvenceim, 20-30 kiadott lemezzel, de már attól boldog vagyok, ha a nekem legjobban tetszőket magaménak tudhatom. Persze, van olyan kedvencem (már csak volt, de ez most részletkérdés), akinek az összes lemeze megvan. Sajnos azok nagy része sem CD-n, hanem még a jó öreg kazettás korszakból :) Aki/ami nagy kedvenc, azok esetében persze képes vagyok hajtóvadászatot indítani, hogy megszerezzem - személyesen megvásárolva az áhított CD-t, mert hát mégis, a minőség fontos.
2011. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát igen,a pénz kérdése.Én mondjuk már 45 éves vagyok,szóval nektek lesz még időtök hogy vásároljatok.Meg nekem már van két 3 éves ikerfiam is,és úgy gitároznak a kiságy rácsával,hogy öröm nézni.Remélem együtt hallgatjuk majd ezt a zenét.Amúgy kik a favoritjaitok?
2011. jan. 12. 16:10
 6/23 anonim ***** válasza:

Ennyi eredeti lemezzel öreg korodra igazán nyithatnál egy heavy metal szórakozóhelyet, ahol csak ezek szólnának... :D


Sajnos nekem is igen kevés lemezem van, de persze még fiatal vagyok, és a jövőben igyekszem bővíteni a gyűjteményem.

2011. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szia.Az ötleted nem rossz,kb.5 éve már megpróbáltam hasonlót.Kibéreltem egy helyet,hogy a metal rajongók összejöjjenek jó zenéket hallgatni,beszélgetni.Tudod mi lett a vége?Páran odajöttek csontrészegen,artikulátlanul ordibálva,a kemény mag.Rendőri segítséggel ugyan kiraktuk őket,de megismétlődött,ráadásul pár értékes lemezemnek is nyoma veszett.Ezek után úgy döntöttem,hagyom az egészet.Mindenhol van ilyen,hogy pár hülye tönkreteszi a normális emberek szórakozását.Kár érte,de ez van.
2011. jan. 14. 11:27
 8/23 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom, mostanában újra fellendülőben van a rock/metál zene népszerűsége. A környezetemben egyre több ilyen szórakozó hely nyílik, ezért gondoltam, hogy megpróbálhatnád.


Lehet, hogy rossz környéken próbáltad. pl ez is egy rock kocsma:

[link]

ahol még biztonsági őr sincs, ha nincs éppen rendezvény, és mégse hordják szét az ott lévő dolgokat, nem rongálnak feleslegesen.

2011. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ki tudja mit hoz a jövő.Egyszer majd talán.De most még nem.Talán majd ha felnőnek a gyerekeim,meg majd ha nyugdíjas leszek.Most épp elég ez nekem meg a cégem amit vezetek,mindennap öltönyben.Senki nem mondaná meg rólam hogy ez az én zeném.Sőt se alkohol,se semmi káros.Szerintem ez nem kell a rock szeretetéhez,annak idején pont ezért ítélték el a műfajt,holott a legtöbb diszkós drogozott meg csontrészeg volt minden nap.De a metal volt minden baj forrása.Ma már szerencsére sokkal elismertebb lett,még ha a rádió,tv nem is tűzi a műsorára.
2011. jan. 14. 19:24
 10/23 anonim ***** válasza:
Én vok a 2. válaszoló. Rólam se mondaná meg senki, hogy anno ott csápoltam az első sorokban. Anno a rockereké egy összetartó közösség volt. Hol van ez már! Ami meg azt illeti... hány egykori rock ikon vágatta le a haját! Vannak, akik azért, mert meg- és kiöregedtek, vannak, akik azért, mert kopaszodni kezdtek. Úristen, akkor minden milyen más volt!
2011. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!