Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül aki gyűjti az eredeti heavy metal cd-ket? Nekem kb.4000 db van. Várom hasonló emberek válaszát.

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Tegye mindenki a szívére a kezét! Ki az, aki nem itta még egyszer sem öntudatlanra élete során! Tinik válasza nem ér! Hát,kedves rajongó,remélem nem okozok neked ezzel lelki törést,de én nem.Életemben talán megittam 20 üveg sört,akkor is max.havonta egyet.Persze nem ítélem el aki néha megiszik valamit,de én nem teszem.Amúgy nem szép dolog persze a neten így beállítani valakit,de egy rajongó számára megjelenni sem szabadna így.
2011. jan. 15. 14:18
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen, ez is igaz. A debreceni koncert után terveztek kárpótlásból egy másik bulit, azt nem tudom, le tudták-e szervezni, de a másik ilyen koncertjük után ott sikerült megszervezniük, azok, akik ott voltak az előző koncerten bemehettek azzal a jeggyel. Ezt viszont sokan elfelejtik, illetve nem is tudnak róla.
2011. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki hibázik életében egyszer,azt évek múlva is emlegetni fogják neki.Ha ezerszer jót tesz,arra azt mondják természetes.Sajnos ez így van az élet minden területén,nem csak a zenében.
2011. jan. 15. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!