Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Érdekelne, ha valaki ért...

Érdekelne, ha valaki ért ehhez, hogy érdemes-e még zenével foglalkoznom? 22 vagyok, most kezdeném, ill folytatnám.

Figyelt kérdés
Dobolni kezdtem kb 5 évvel ezelőtt.Magamtól tanultam egy darabig,majd órákra jártam,de hamar abbahagytam(kb 10 órát mentem).Erre nemrég említettem egy szintén dobos fiúnak,hogy szeretnék ujra órákra járni,erre ő azt mondta,tehetséges vagyok,tehetségesebb nála,és még egy dobos barátunknál..Ez nagyon meglepett,nem számítottam arra hogy ennyi idősen ezt fogom hallani.Lehet hogy bután gondolkodom,de azt hittem,az igazi tehetség már gyerekkorban jelentkezik...az ének is nagyon elkezdett érdekelni mostanság,azt mondják,szép hangom van,de én tényleg nem tudom használni..lehetséges volna,hogy valaki ilyen későn döbbenne rá,hogy vannak rejtett tehetségei,vagy ezt egyáltalán lehet tehetségnek nevezni?Mert nem szeretném erőltetni...
2011. jan. 22. 22:59
 1/3 Daweee000 ***** válasza:
Az ilyet sosem késő elkezdeni, pláne ha még tehetséged is van hozzá. Ha van lehetőséged rendszeresen gyakorolni (szomszédok, szabadidő, stb) akkor szerintem vágj bele.
2011. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Daweee000, köszönöm a választ!
2011. jan. 24. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted csinálni, és van rá lehetőséged, akkor szerintem mindenképpen vágj bele. Egyszerűen azért, mert zenélni jó! Ha meg esetleg komolyabbra fordul, és valamilyen szinten sikeres is leszel, az már csak hab a tortán.
2011. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!