Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek érdemes írással...

Szerintetek érdemes írással foglalkoznom? (lejjebb egy egyperces) Véleményt is írjatok, hogy miért jó vagy miért nem.

Figyelt kérdés

Mindent elveszítettem…


A családom…


A barátaim…


Az ismerőseim…


Mindent…


Mindenkit…


Egy buta és ostoba félreértés miatt…


Amit ha hagynak tisztázok.


De nem… ők ezt nem engedték.


Elzavartak… - Tűnj a szemünk elől! Soha többé nem akarunk látni! TAKARODJ! – ordibálták.


Zokogva futottam el. Menekültem tőlük, mint akit üldöztek. Futottam… futottam, és megkerestem őt. Őt, akit igazán szeretek. Akiben teljesen megbízhatok. Az első és utolsó szerelmemet.


Elmentem hozzá… de ő se fogadott máshogy. Szavai keringtek fejemben.

– Nem szeretlek, GYŰLÖLLEK!

Ismét csak futottam, az arcomról a könnyek potyogtak, megállás nélkül folytak.


Már nem akartam mást, mint meghalni. El akartam érni a boldogságot, az ürességet. Nem akartam tovább érezni ezt a fájdalmat. Mikor nem bírtam tovább a fájdalmat, hazafutottam. Oda, ahova már soha többé nem akartam betenni a lábam. Oda, ahonnan kiutáltak.


Kerestem egy kötelet, és visszasiettem az erdőbe. Azt akartam, hogy testemet felfalják a keselyűk. Megkötöttem a csomót és rátekertem a nyakamra. És hagytam, hogy a testem tehetetlensége kitörje azt.



Megj:Köszönöm, hogy elolvastad:)


2009. dec. 4. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes írnod, nekem ez így elsőre tetszett.
2009. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól van megírva, csak a tartalom elcsépelt.
2009. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. :)
2009. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Elcsépelt alatt mit értetek?

2009. dec. 5. 21:52
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.Mondjuk a vége nem volt az igazi,de akkor is jó.Szerintem egy kisebb regény megírásával próbálkozz,és ha meg van akkor szívesen elolvasnám:)
2009. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elcsépelt alatt... a világfájdalmat sztem...

minden rossz, senki nem szeret hát egyetlen kiút az ha megölöm magam..ez olyan unalmas már..

De amúgy sztem tök jól fogalmazol, szóval hajrá :)

2009. dec. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
háát nem akarlak +sérteni komolyan..de ilyet énis tok irni:) nekem vmi nem tetszett. a fogalmazás néhol jó néhol meg elüt ..de azért jó volt....és hát érdemes lenne megpróbálnod még akármi kisülhet:)
2009. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó volt,jól fogalmazol, és jó a szó használatod, bár én nem szeretem az ilyen nincs eleje történeteket. Próbálkozz egy kisregénnyel, azt szívesen elolvasnám. Ha írsz egy kisregényt, vagy regényt, novellát, lenne 1 tanácsom: Normálisan írd körül, h a szereplők hogy néznek ki. Szerintem ez nagyon fontos egy történetben, és olyan hiba amit publikált írók is el tudnak követni. (Példának okáért Laurell K. Hamilton Anita Blake a vámpírvadász 1.kötetében, kb. a 3. fejezetig kellett várnom, h kiderüljön, h h is néz ki a főszereplő; de a Merry Gentry sorozat minden könyve azzal kezdődött h h néz ki a főszereplő.)Remélem tudtam segíteni, sok szerencsét az íráshoz!
2009. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)

egy romantikus regény "szerűséget" elkezdtem, (10 fejezet) ha valaki szeretné olvani, írjon egy privit:)

2009. dec. 26. 01:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem, nem, NEM!

Bocsi, én is írok (mármint történeteket, novellákat) és a kommenteket elolvasva, csak sírni tudok. Nem elcsépelt, semmi nem lehet elcsépelt, sohasem! Annyi az ugyanolyan történet, mégsem fogyunk ki belőle soha. De mindig mindegyik más, nincs ugyanolyan történet! Ne kritizáljanak, akik nem értenek az íráshoz. Szerény megítélésem szerint értek valamicskét az íráshoz, legalábbis tudom, hogy mi a jó. Ez az szerintem, csak egy jó béta kellene neked. A megfogalmazásban bajok vannak, de nem azok, amiket mondtak. Remélem nem fogadtad meg a tanácsukat, mert rosszul gondolták. Szóval a hibák: sok a szóismétlés, keresgélj különlegesebb, szebb szavakat, amik jobban illenek oda. A sok közönséges kifejezés elronthatja az élményt. Próbálhattál hatásosabb lenni, de van akinek nem jön be ez a szűkös szó használat. Például nekem se. Inkább írd körül jól a helyzetet. A szereplő külseje néha lényegtelen, ebbe nem kell belekötni. Akik így figyelik a történetet, rosszul látják. Érzéssel kell írni és olvasni is. Próbálhattál titokzatos lenni, de inkább többet írj. Tudom, hogy ez egy egypercesnek készült, de egypercesben nem lehet egy ilyet megírni. Ha érdekel még a véleményem, akkor akár felvehetnénk a kapcsolatot is és megmutathatnád az új történetedet. Tudom, hogy régi kérdés és azóta sok minden változott... Szóval kíváncsi lennék rád, mert biztos fejlődtél azóta. Szóval, várom válaszod. :)

2010. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!