Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Paul Mccartney...

Szerintetek Paul Mccartney meghalt egy autóbalesetben 1966 Novemberében?

Figyelt kérdés
A későbbi Beatles dalokban van erről üzenet?!
2011. jan. 24. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
He? Paul McCartney él és virul.
2011. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te mi a jó égről beszélsz?

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=Ugf_eyynx9s&feature=related

John Lennon halt meg. 1980 dec. 8-án lelőtték.

2011. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A tudatlanoknak:

[link]

Szerintem lehetséges bár szerintem ez csak legenda, de tényleg sok gyanús jel van..

2011. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én most hallottam először erről, és nagyon érdekes amiket olvastam. Bár én nem hinném hogy ekkorát lehetne csalni anélkül h kiderüljön...
2011. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ok eddig én is tudatlan voltam...de mi értelme ennyi utalást rátenni albumborítókba,ha annyira titkolni akarták?

A bizonyítékos rész is kicsit erőltetett, pl:

"A hátsó borítón a Beatles felirat egyik oldalán kilenc, kör alakú izé látható, amelyeket ha összekötünk, egy hármas számjegyet kapunk: hárman maradtak"

Persze... nem tudom az igazat, de szerintem ez baromság...

2011. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez butaság. Hogyan találtak volna valakit, aki ugyanúgy néz ki, énekel mit Paul McCartney. Meg az senkinek sem tűnt fel, hogy aki McCartneyt "játszotta" az eltűnt. ( mármint ha ő Paul McCartney akkor nem lehet önmaga is. nem?)
2011. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hacsak nem ő volt Hanna Montana.
2012. nov. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy olasz csapat (antropológus, fogorvos, grafológus, számítógépes szakember) bebizonyította, hogy a hír igaz, 1967-től "Paul" teljesen megváltozott. Az interneten sok anyag van erről...
2013. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Átnéztem pár ilyen oldalt ami ezzel foglalkozik, mivel Paul Mccartney a példaképem , és úgy gondolom ez nem lehetséges. Paul a világ egyik legnagyobb zenésze, nem lehet csettintésre kicserélni . Ha ezt hallaná Paul, aki szerintem minden kétséget kizáróan az igazi Paul Mccartney jót röhögne ezen :D
2013. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat ha belegondolunk, minden jelet, kepet ki lehet forgatni, de nezzetek csak utana: Paul napjainkig meg egy csomo szololemezt adott ki, es a hangja ugyanaz, es az szinte utanozhatatlan, azota egy fel evszazad eltelt, csak kiderult volna, hogy nem o az igazi!!!A pletyka, az pletyka!!
2014. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!