Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadjam örökbe bátyám kislány...

Fogadjam örökbe bátyám kislányát? Meghalt 2 hete. És nem tudom mit tegyek. Az édesanyja korábban halt meg szintén autóbalesetben.

Figyelt kérdés
Nagyszülők már nem tudják gondját viselni. Igaz én Németországban dolgozom.. arra gondoltam hogy akkor kivinném magammal.. Mert nekem ott elég magas beosztásom van. Nem lennék gonosz ha elszakítanám? Tanácstalan vagyok. Mégis mit tegyek? Amúgy a kislány 2 éves. Köszönöm a válaszokat! 27N
2011. aug. 8. 18:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem érdemes lenne,már csak a kislány jövője érdekében is.Meg persze ha neked sem okozna gondot.
2011. aug. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez szép dolog lenne Tőled!:)
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Mármint kitől szakítanád el? Még csak két éves, nem is emlékezne rá pár nap, hét múlva.
2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem..

Nincs a kislány anyukájának testvére? Ha esetleg van több nagynéni, nagybácsi, akkor üljetek le és beszéljétek meg, hogy kinek mi a terve, meglátása a jövővel kapcsolatban.


Ha csak te vagy egyedül neki, akkor fogadd örökbe. Én gondolkodás nélkül megtenném.

2011. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Ha szereted, és ha gondját tudnád viselni, akkor feltétlenül vedd magadhoz. Megérdemli az a kis csöppség, hogy boldogságban nőjön fel. Pláne így, hogy szegénynek így alakult az élete. :(
2011. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
szerintem igen, vidd! ha megteheted, hogy gondját tudod viselni, akkor én ezt tenném. Főleg, ha más rokonai (édesanya hozzátartozói) nincsenek a kicsinek! nemes döntés!
2011. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
73%
Ha meghalnak a szülők, akkor a nagynénik/nagybácsik nevelik fel a gyermeket. Ennek így kell lennie. Ha már a nagyszülők öregek, akkor ki nevelj? Nem mehet árvaházba! Vagy vad idegen nevelőszülőkhöz (rögtön nem is lehet kivenni). Persze, hogy Neked kell most már gondját viselni.
2011. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Van az anyukájának nővére de még a kutyámat sem bíznám rá nemhogy a gyereket. Meglenne neki mindene..
2011. aug. 8. 18:11
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó, fogadd részvétem! A fentiek szerint sajnos már nincs sok ember, akitől el lehetne szakítani. A nagyszülőket, gondolom, időnként meglátogatod. Jól gondold meg, mert nagy és örök felelősségről van szó. Ha tudsz róla gondoskodni, mégpedig elsősorban érzelmileg, akkor nagyon szép lenne tőled, ha magadhoz vennéd.
2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
igen fogadd örökbe,életed végéig bánnád ha nem így tennél..
2011. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!