Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Mester Tamás a...

Szerintetek a Mester Tamás a fiukat szereti? Olyan jó képü, férfias. Sztem nem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Igazából ötletem sincs, de szerintem baromi ocsmány is, meg kell hogy mondjam. Sőt, szerintem még egy barátnőmtől sem hallottam, hogy hű, a Mester Tamás milyen jóképű meg férfias. (Ja, férfiasnak sem mondanám.)
2011. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a megjelenesevel nincs gond, de maga a kisugarzasa ellenszenvesse teszi azaltal, hogy olyan ontelt es kemenykedo. 4X eves letere szerintem nagyon jol tartja magat. Azt, hogy meleg-e vagy sem, nem tudni, de majdnem minden ferfirol a mediaban szeretnek ilyet terjeszteni. Nem kell ra adni. Egy ferfias megjelenesu ember is lehet meleg. Nekem van sok olyan meleg ismerosom, hogy meg nem tudnad roluk mondani, hogy melegek, mig ismerek ilyen kis cingar diszkopatkanyokat is, akik nem melegek. Szoval ez nem a megjelenesen mulik...
2011. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem meleg...a 90es évek elején ő volt a szerelmem és gyerekkori álmokat nem rongálunk :)
2011. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Férfias? A kirúzsozott szájával, szedett szemöldökével meg a méteres fülbevalóival????? O_o

Akkor én inkább nőies szeretnék lenni! F29

2011. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!