Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez WTF (csak erős idegzetűeknek)?

Ez WTF (csak erős idegzetűeknek)?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek a kategóriáért :

[link]


2011. febr. 15. 17:18
1 2 3
 11/21 Vargha István ***** válasza:
OMG
2011. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Azt a kibeb***ottk**va életbe xDDDD Sokkot kaptam, inkább maradok a Metálál :)


15/F

2011. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jól teszed utolsó. Viszont én végtelenül szomorúnak találom ,hogy ilyen hulladékok miatt ,mint ezek a tinisztárocskák,lenézik a popot ,mint zenei műfajt.:( Ez már a zene megcsúfolása...

Igenis létezik igényes popzene,csak elenyésző azoknak a művészeknek a száma ,akik elérnek ebben valamit... Minek kell az ilyen idiótákat futtatni? Ennyi erővel én is leszek énekes aztán jól van ... -.-

2011. febr. 16. 08:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kezdek el reménykedni 2012-ben...
2011. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát most aztán vége a világnak...mit képzel magáról ez a kis mitugrász, hogy énekelni mer, és ráadásul ezt mások is hallják... XD

Akinek nem tetszik, ne nézze, ne hallgassa, és igazából beszélni is fölösleges róla.

Akinek meg tetszik, az nedvesedjen, és nyúljon magához.

2011. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
SP + JB = MM (WTF ???)
2011. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez a srác kb. 13-14 éves... Én is annyi vagyok, barátaimmal mi is zenélünk. De őszintén, ez mi?! A tudósoknak nem kellett sokat dolgozniuk, hogy a Homo Sapiens eSPé-t és a Homo Erectus JB-t keresztezzék... Istenem, az MM maradjon csokigolyó:P

13L

2011. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

hát... eddig nem siettettem a zenei projektünket, de ahogy ezt megláttam :| Sürgősen készen kell lennünk pár számmal, hogy a "normális igazi zene" kategória bővüljön :D


18/f

2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tudom durva lenne belegondolni, de lehet, hogy valakinek ez is tetszik. És például amit ti szerettek, azt szarnak véli. Meg azt sem tudom, hogy arra aztán végképp mi jogotok van, hogy azt mondjátok egy nem "igazi zene". Meg hogy egyáltalán mit kell ezen vergődni? Nem tetszik, kész. Akkor miért foglalkoztok vele lol.


Szóval ja, nekem sem tetszik a dal (hah), de szeritnem ez a róla nyílt fórum itt még mindig sokkal nevetségesebb.

2011. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Most akkor sürgősen kell nekünk egy vinnyogó nyálgép Usher-klón is...XD
2011. febr. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!