Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyetemen senki nem szereti a...

Egyetemen senki nem szereti a hip hopot?

Figyelt kérdés
ELTE TTK-ra járok és csoporttársaim közül szinte mindenki rock zenét hallgat,legtöbben Iron Maident és ilyen régieket. Páran vannak akik a diszkót is szeretik meg a mai zenéket, de olyan nincs rajtam kívül aki -a többszáz emberből- rappet, hip hopot is hallgatna. Miért van ez-?
2011. febr. 27. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalataim szerint hip hopot és rappet általában az iskolázatlan egyedek hallgatnak. Komolyan. Ezzel most nem téged minősítelek, ez egyszerűen tényleg így szokott lenni. Ez egy ilyen zenei társadalom...
2011. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Mert van eszük és metált hallgatnak éljen a Metál Milícia!!!!!
2011. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első gyökér vagy! Ez csak a sznobok hozzáállása, és én nem tudok róla, hogy ez "általában" így szokott lenni. Én orvosira járok, és szeretem a hip-hopot is. Nem mondom, hogy imádom, de van jó pár rap zene a telefonomon.
2011. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A TTK-n tényleg sok a rockos, nem tudom miért van ez. Én az elektronikus zenéért vagyok oda, de teljesen egyedül vagyok én is :)
2011. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát remélem bekerulok egyetemre

Én nagyon szeretem a rappet, hip-hoppot!

Meg a rockot is

nálam egy szinten vannak..:D

2011. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!