Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározni szeretnék bnőmnek...

Asdface kérdése:

Gitározni szeretnék bnőmnek küldenétek szép számokat?

Figyelt kérdés
szerelmemet szeretném meglepni egy szép számmal csak gitározni tudok semmi mást
2011. márc. 6. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
xDDDDDDD
2011. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fantáziátlan (meg egyébként nem is különösebben bonyolult) dolgokkal állna elém a barátom, és azt gondolná, hogy ezzel meghat, ki is röhögném.
2011. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
téged mivel lehetne meglepni egy jachttal ? :S
2011. márc. 6. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:

16:00


Már megbocsáss, de te mi a francról beszélsz? Hogy jön ez a gitározáshoz vagy a művészethez? Komolyan várom a kifejtést.

2011. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Thurston ***** válasza:

"Ha ilyen fantáziátlan (meg egyébként nem is különösebben bonyolult) dolgokkal állna elém a barátom, és azt gondolná, hogy ezzel meghat, ki is röhögném."


Aha, ha lány lennék, szerintem én is valami hasonlót írtam volna ide.


"téged mivel lehetne meglepni egy jachttal ? :S"


Ez meg mi. :'D Én abban voltam, hogy a zenélésről folyik a beszélgetés.


Felteszem a fent válaszoló hölgy arra próbált kilyukadni, hogy ha már feltétlenül mások dalaival akarod elkápráztatni a kedvesedet (ami szerintem alapból értelmetlen), akkor lehetne találni egy szokásos tucat-Hammett-szólónál érdeksebb vagy nehezebb dolgokat is.

Szóval vagy azt javaslom, hogy írjál valamit te magad, vagy legalább valamelyik kedvenc számát tanuld meg eljátszani. Az azért még személyes úgy ahogy.

2011. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
HIM - Gone With The Sin
2011. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16:08


Így is van. Semminek sem örülök jobban, mint amikor a barátom általam inspirálva ír egy dalt, vagy valami ilyesmi. Azt is szeretem, ha mások szerzeményeit játsza, de akkor ne egy ilyen popmetállal jöjjön nekem. Szóval nem igazán tudom hogyan jött egy jacht ahhoz, hogy egy Hammett és egy Alxi által elkövetett szóló mellett vicesnek találtam az "Ezeket játszd le és akár meg is dughatod"-szöveget.

És igen, ha nem vagy olyan szinten, hogy mittudomén Cynic dalokat játsz (mert nem erről van itt szó...), akkor is próbálhatsz írni valamit, vagy tudhatnád, hogy mik a kedvenc dalai, amiknek örülne a te előadásodban.

2011. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azon kivul, hogy egyetertek itt a 68%-os lannyal, meg Thusrtonnel (emlekeim szerint sokadjara), adok par tippet.

A HIM-nek vannak (jo ertelemben veve) nyalas akusztikus szamai, azokkal erdemes lehet probalkozni. A Cure-nak is vannak jo cuccai: Just Like Heaven, How Beautiful You Are. Ezek is egyszeruek. Kicsit bonyolultabb: Opeth - Still Day Beneath the Sun, Benighted, Pain of Salvation - This Heart of Mine. Ez utobbi a legjobb szerelmesdal velemenyem szerint.

2011. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nagyon örülne a barátnőd:

http://www.youtube.com/watch?v=mlVXFuE3AwQ


De ne lasabban! :)

2011. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!