Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldenétek nekem szép idézetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldenétek nekem szép idézeteket, verseket, sorokat?

Figyelt kérdés

Barátomat meg szeretném lepni egy saját videóval,ehhez szeretnék tőletek szép idézeteket vagy verseket kérni, ami az érzésekről szól.Tudom a google a barátom,de de a ritka szép sorokat rettentő nehéz megtalálni.

Küldenétek nekem ilyen sorokat, vagy linkeket?


2011. márc. 1. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pill van egy jó megkeresem facen XD
2011. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

na itt vagyok XD


~Remélem egyszer rájösz, hogy kit veszítettél. Nem azért, mert én olyan szép, okos vagy bármi más vagyok, hanem azért, mert úgy Szeretlek, ahogy vagy! Az összes hibáddal együtt.. 

2011. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszike :) Küldhettek még :)Ment a zöld kéz !
2011. márc. 1. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:

Bárki is mondta, hogy lehetetlen azt dolgot hiányolni, amid még nem volt, nyilvánvalóan sosem volt még szerelmes.

Elkapta a pillantásomat és visszamosolygott.. de vajon tudja hogy a szívemet is megkapta ezzel?

Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az csak a mesék végére emlékszik...

Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az életed, hanem az, aki nélkül nem.

Ha könnycsepp lennél, sosem sírnék, nehogy elveszítselek.


Kell találni egy embert, aki gyönyörűnek hív és nem csak csinosnak. Aki felhív, amikor bele vagy gabalyodva, aki fennmarad csak azért, hogy lássa, ahogy alszol. Várni egy srácra, aki homlokon csókol, aki akkor is meg akar mutatni az egész világnak, amikor csapzott vagy, aki a barátai előtt is fogja a kezed. Várni arra az egyre, aki állandóan emlékeztet rá, hogy mennyire érdekled őt és hogy milyen szerencsés, hogy vagy neki. Várni arra az egyre, aki a barátaihoz fordulva azt mondja, ".......Ő az."


Talán hiba volt, talán rossz volt, de mindez csak egy elhalt folt.

Nem mondom azt, hogy nem tudok nélküled élni. Mert tudok. Csak nem akarok.

Ne sírj mert vége lett - Mosolyogj, mert megtörtént. (:

Nem az fáj, hogy hazudtál, hanem , hogy többé nem hihetek neked!



Remélem némelyik megfelelt. :)

2011. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az egyik legszebb:


http://www.youtube.com/watch?v=e4KMgedklyI

2011. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek, ha van még hasonló küldhettek, és ha a véletlenekről is tudnátok irni , azt meg köszönném, mert ahogy mi jöttünk össze az lehet mesébe illő...
2011. márc. 1. 10:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Sosem megfelelő a hely és az időpont az igaz szerelemre. Véletlenül történik, egy szívdobbanás alatt, egyetlen felvillanással, egy lüktető pillanatban.


Férfi és nő között az a legszebb kapcsolat, amikor nincs köztük semmi kötelék, az akarat és a véletlen mégis egymás felé taszítja őket.


[link]

2011. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Duna parton sétálok egy bormámoros nyári estén

csodálom a naplementét,olyan szép,akár egy festmény.

Veres színnel beborítja arcomat az alkonyat,

magányomban szomorúan megb*szom a markomat.

2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna, ha ugyanabban az időben jössz. [...] Ha, teszem azt, délután négykor érkezel, már három órakor elkezdek boldog lenni. Amint halad az idő, egyre boldogabb leszek. Négy órakor már izgulok és nyugtalankodom; felfedezem a boldogság árát! De ha meghatározatlan időben, bármikor jössz, sohasem fogom tudni, melyik órában öltöztessem ünneplőbe a szívemet...


Antoine de Saint-Exupéry


Ha megszeretlek, kopogtatás nélkül bejöhetsz hozzám,

de gondold jól meg,

bántana, ha azután sokáig elkerülnél.


József Attila



Amit a szem nem lát, a szív azt is érzi.


Paulo Coelho



Ha csak eszembe jutott a hangja, a hipnotikus pillantása, mágneses vonzereje, akkor semmi mást nem akartam, csak vele lenni, most mindjárt. Még akkor is, ha... de erre nem akartam gondolni. Legalábbis nem itt, egymagamban.


Stephenie Meyer

2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!