Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 32 éves vagyok. Nagyon szerelm...

32 éves vagyok. Nagyon szerelmes vagyok egy 59 éves nőbe. Ez normális?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk már 4 hónapja.Nem mindenki helyesli a kapcsolatunkat.Normálisak vagyunk? Nekünk ez így nagyon jó.Akor miért kellene ezen változtatnunk?
2011. márc. 10. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha Ti boldogok vagytok az a lényeg, mással ne foglalkozz. Ártani nem ártotok azzal senkinek, hogy együtt vagytok, szóval senkinek semmi köze hozzá. Ha nektek így jó, hát csináljátok, felnőtt emberek vagytok, el tudjátok dönteni mire van szükségetek. Én 19 évesen találkoztam a párommal, ő akkor volt 36 éves. Amikor összejöttünk kb mindenki hülyének nézett, hogy mit várok egy ennyi idős férfitól, biztos csak kihasznál aztán majd eldob stb. 7 éve vagyunk házasok, azóta is boldogok vagyunk és örülök, hogy nem hallgattam senkire csak a szívemre.

27/N

2011. márc. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 27 éves hölgy a válaszodat.Nagyon jó volt olvasni a soraidat.Legyetek is boldogok mindörökké!!!
2011. márc. 19. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!