Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha én egyszer szerelmes vagyok akkor mindig egy nálam 2,3,4 vagy 5 évvel idősebb srácba? Valahogy vonzódom hozzájuk:| Mit kéne tennem? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

ez már régióta így van nálam :|



amugy 14/L


2011. aug. 18. 17:21
1 2
 1/19 kixy93 ***** válasza:
50%

Persze, hogy normális :)

A korodbeli fiúk éretlenek, jó hogy az idősebbek jobban bejönnek.És ez nem baj, a legtöbb nő így van ezzel!:)

Nekem is 6 évvel idősebb barátom van és megértjük egymást, mert a fiúk sokkal később érnek, egy velem egyidős fiúval nem tudnék így elleni, mint vele. :)

17/L

2011. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

köszi neked.

csak az a baj,hogy én még túl fiatal vagyok egy 19 éves fiúhoz. és kétlem,hogy lehetne bármi is:/

de párévalatt meg megőrülnék..

2011. aug. 18. 17:30
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem érnek később a fiúk, azért vonzó egy idősebb pasi nektek mert a 20on éveseknek általában már van kocsija meg dolgozik, egy veled egykorú meg ugye nem ilyen "menő"

21f

2011. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Most tökre kíváncsi lettem, hozzám is fiatal lennél-e :D

Mert ugye egyes 14 évesek még tiszta gyerekek, mások meg kész nők, ez már csak így van...


17/f

2011. aug. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Az okát én sem értem, de nálam is így van ez. De szerintem kb mindenkinél. Elvégre, az a jó, ha a pasi az idős, a felelősségteljes, a védelmező, az erős... És egyáltalán nem az a lényeg, hogy munkája meg pénze meg autója legyen. Az én barátom 3 évvel idősebb nálam, oké, hogy autója van, de ezen kívül nem sok. Az csak praktikus, nem azért tartom vonzónak... De egy nálam fiatalabb srácra nem gerjednék, az tuti. Még azokkal is problémám van egy kicsit, akik velem egykorúak. De lehet, ez már csak ilyen csajdili...

18/L

2011. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

17:30-as ő még 19 éves és egyáltalán nem dolgozik..

ha egy idősebb fiút szeretek akkor nem a pénz,a ház és a kocsi miatt szeretem.. hanem mert amikor vele vagyok érzem a pillangókat és felszabadult vagyok.

2011. aug. 18. 17:47
 7/19 A kérdező kommentje:

17:35-ös

hát nemtudom te hogynézelki xd

mert én egyáltalán nem 14nek nézek ki.. olyan 15-16nak:)

2011. aug. 18. 17:49
 8/19 A kérdező kommentje:

17:43-as

akkor gondolom nem csak én vagyok így ezzel.

csak az a kár,hogy velem soha nemfog szóbaállni egy 3évvel idősebb fiú:)

2011. aug. 18. 17:50
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Írj privátot és megtudod :D

De amúgy annyinak nézek ki kb amennyi vagyok.


17/f

2011. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hátjó
2011. aug. 18. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!