Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mi történt az...

Szerintetek mi történt az emberekkel hogy alig hallgatnak magyar zenét?

Figyelt kérdés
rádiókban álladóan küldöldi zenét kérnek ez már beteges
2011. márc. 20. 12:56
 1/8 Thurston ***** válasza:
Mi köze annak a zenei ízléshez, hogy milyen nemzetiségű vagy?
2011. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az emberekkel történt vmi, hanem a zenével. Jó pár éve a magyar 'popzene' (amit a rádióban is játszanak néha) egyszerűen sz@r.
2011. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Mindenkinek más az ízlése, és ha valaki jobban szereti a külföldi számokat akkor minek hallgatna magyar zenét? Ugyanez fordítva is igaz. Mindenki a saját stílusának és ízlésének megfelelően hallgat zenét, és attól függetlenül, hogy mit kérnek a rádióba, sokan hallgatnak magyar előadókat, de mondjuk cd-ről. Szerintem az alapján, hogy mit kérnek, nem lehet ezt lemérni. Igaz, hogy a külföldi előadók jobban ismertek és azért többen hallgatják őket, de attól még a magyarokat is hallgatják. Különben az olyan előadók mint sp vagy varga viktor nem élnének meg a zenéből. Nem csinálnák. Csinálják? Igen. Akkor nincs miről beszélgetni.
2011. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háhh...13:03-nál a pont.ilyen rohadt egyszerű...szar a magyar popzene...miért popzene? mert populáris...azt játsszák a rádióban...hallgatok én magyar zenét,csak az nem pop...nem fogják nekem leadni...
2011. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a magyar zene egy szutyok.

Ennyi.

2011. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én legalább annyi magyar zenét hallgatok, mint külföldit. Kaltenecker trio, Balázs Elemér Group, Dresch Quartet,stb. Nekem ezekkel a magyar zenékkel semmi bajom. Sp-t meg hallgasson az, aki szereti.
2011. márc. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert azokat a magyar zenekarokat, amelyek valóban érdemesek lennének a hallgatásra, amelyek tényleg mutattak fel valamit és nem a menedzserükből élnek, azokra nincsen kereslet.

Ráadásul túl underground ahhoz, hogy hallhasd a rádióban.

MOndjuk külföldön megkaphatod lemezboltokban a lemezüket, itthon már nem... mondjuk ez más tészta.

2011. márc. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kowaxos!Azért megnézem,hogy Class FM-en mikor hallasz Kaltenecker Zsoltitól valamit:)esetleg Jazzyn...de hát az megint csak nem pop...
2011. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!