Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel kezdjem a gitározás...

Mivel kezdjem a gitározás tanulását?

Figyelt kérdés
Szerdán kapom meg végre az akusztikus gitárom (Cort AD 810) :D Mivel kezdjem a tanulást? pengetés, vagy az akkordokat lefogni és váltani tanuljam meg először? Tanár nélkül, nettel meg valami könyvvel szeretnék megtanulni gitározni, de ha elakadok, anyukám egyik ismerőse besegít.
2011. márc. 28. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megy az angol valamennyire, kezdj ezzel:


[link]

2011. márc. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem megy az angol :S tavaly szeptemberbe kezdtem tanulni még csak..(most kezdtem a gimit)
2011. márc. 28. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ebből tanulok:

[link]

De ajánlom neked a [link] oldalt mert ittis lehet tanulni és tabokat letölteni


Amúgy a kérdésedre a válasz ha nem akarod megvenni a könyvet először tanuld meg az alap akkordokat (A, Am, E, Em, D, Dm, G, C, F) ha mindegyiket le tudod már fogni akkor váltogasd őket minél gyorsabban. ;) sok sikert!

2011. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

(de azért még mások válaszát is várom)

2011. márc. 28. 19:57
 5/6 Daweee000 ***** válasza:

gitartanfolyam.hu - precíz technikai alapozás, én is itt kezdtem anno

gitariskola.hu - az elmélet elsajátításához a legjobb oldal, érdemes böngészgetni.


ezeken felül tanulj konkrét számokat is, szedd le a guitar pro nevű programot, és szedj hozzá tabokat az ultimate-guitar.com-ról.

2011. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. márc. 29. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!