Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelentkezett itt vki az X...

Jelentkezett itt vki az X faktorba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:05
1 2 3
 1/21 SzabóTamás ***** válasza:
A falunkból 2 ember is (ukrajna),voltak is,de nem kaptak visszajelzést! :((
2011. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

oh....mármint a meghallgatáson is voltak?

Engem most áprilisra hívtak be:S Hát nem tudom.....eléggé félek mi lesz:)

2011. márc. 30. 13:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia, én is jelentkeztem de csak most reggel:)téged mikor hívtak fel a jelentkezés után mennyivel? Voltál tavaly is?
2011. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Huu hát én akkor jelentkeztem, amikor a tv-ben mutatták a reklámot:) úgy március 3-án.

Aztán március 28-án hívtak fel. És áprilisra kaptam időpontot. Jövő hétre:S Nagyon félek:D Nem tom hogy megy. Tavaly nem jelentkeztem..Te?

2011. ápr. 1. 15:55
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem én sem voltam tavaly, most se 100 % hogy elmegyek (ha hívnak egyáltalán) mert én is félek ezerrel, nem az elutasítástól csak ha nagyon beégnék akkor legalább ne játszák be a tévébe:)
2011. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Na jah..ezzel én is így vok:D Elég gáz lenne...de hát csaknem..:) Engem érdekelne hogy megy ez..hogy vannak-e előválogatók, vagy egyből azt a tv-set veszik fel....huh..

Szerintem menj el, próba szerencse.Meg ahhoz már tényleg nagyon szerencsétlennek kell lenni, h a bénák közé tegyenek:)

2011. ápr. 2. 00:25
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia, mit fogsz énekelni? én még nem tudom de valószínű lassú számot, egyébként én úgy olvastam valamelyik x-faktoros oldalon, hogy nem egyből a zsűri elé kerülsz, hanem előtte meghallgatnak csak úgy kamerák stb. nélkül, mert volt aki már ott nem ment tovább csak én azt nem értem hogy ha ez így van akkor miért tettek be a zsűri elé hiper bénákat azok hogy nem estek már ki a legelején vagy csak szórakozásnak tették be őket? Eddig egész jónak gondoltam a hangom, de most hogy jelentkeztem napról napra úgy érzem egyre rosszabb:) jó lenne egy nagy adag önbizalom és mersz:)
2011. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na ez érdekes, amit írtál:S Ez egy jó kérdés....biztos gondolják, hogy kell egy két béna is, hogy nagyobb nézettség legyen. Én s valami lassabbat fogok. És magyart:) És te?

Amúgy teljesen úgy vagyok, mint te. Napról napra csökken az önbizalmam úgymond. Főleg amikor nézem az előző X faktorosokat. Épp most voltam a koncertjükön....hááát mit ne mondjak, rohadt jó hangjuk van:):)

2011. ápr. 2. 18:15
 9/21 anonim válasza:

heló. énis jeliztem =)

nektek mikorra adtak időpontot??

nekem jövőhét szombat 9 óra

és teljesen úgy vok vele énis mint ti :S

2011. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Értelek titeket és mi a nevetek,mit fogtok énekelni?

Nyugi biztos jók lesztek sokszerencsét mindenkinek

2011. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!