Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jelentkezett itt vki az X...

Jelentkezett itt vki az X faktorba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Oh, nekem jövő hét vasárnap, 9 óra:D na akkor elkerüljük egymást:):)

Am nevemet nem mondom...hátha túl gázul sül el:D:D

Na de sok sikert mindenkinek:):)

Valakinek majdcsak sikerül:) Én már most izgulok:S

2011. ápr. 2. 22:28
 12/21 anonim ***** válasza:
Majd írnátok légyszi milyen volt? Nagyon szurkolok!Sok sikert!
2011. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Persze, majd leírjuk..legalábbis na, majd a saját tapasztalataimat:)
2011. ápr. 3. 11:38
 14/21 anonim ***** válasza:
Szia, megint én, na engem is felhívtak nekem is vasárnap 9-re kell mennem, jaj nem tudom itt a környezetemben senki sem támogat, mindenki azt mondja hogy kevés vagyok én ehhez..
2011. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Na tök jó, hogy hívtak:) Biztos sokan lesznek még rajtunk kívül. Izgulsz mi?:)

Amúgy csak a barátaim bíztatnak, meg anyukám....Már sokszor fel akartam adni, hogy nem, de aztán mondja mindig, h ne adjam fel:) De úgy érzem néha h nem fog menni:S

2011. ápr. 5. 16:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Az tök jó hogy anyukád támogat, biztos jó érzés hogy ő ennyire melletted áll, nekem sajna kereszte be jött egy meló úgyhogy nem tudok menni... nem adhatom fel a biztos munkát egy bizonytalan "hobbira" de nagyon szurkolok Neked, majd feltétlen írd meg mi volt!
2011. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát sajnálom:( Végülis igazad van, a helyedben biztos én is így döntök:S

2011. ápr. 6. 10:33
 18/21 anonim ***** válasza:
Szia, na milyen volt? hogy sikerült?
2011. ápr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Fuh hát kb 4 órátálltam a hidegben kint, mire beengedtek. Nagyon durva volt:S

Aztán kaptam egy lapot, amin a sorszámom volt. Meg egy adatlapot, amit ki kellett töltenem. Utána lefotóztak a sorszámommal, majd leültem várakozni, h behívjanak. REngetegen voltak. Aztán beálltam a sorba. Mindenhol kamerások pfff:D

Utána egy kis szobába mentem, ahol egy srác meg egy lány ült....és nekik kellett énekelni. Aztán azt mondták hogy ha hívnak telefonon, akkor tovább jutottam. Ha nem, akk nem:S

Úgyhogymost nagyon ideges vok. Főleg hogy teljesen begyulladt a torkom:S Két dolog miatt is izgulok....ugye ha behívnak és fáj a torkom akkor mi lesz?! Meg ha nem hívnak be:S

REmélem értelmesen írtam:D Hajlamos vok az összevissza beszédre. De ha nem jutok tovább, akk lehet h freklámban benne leszek, aztán ennyi "jutalmam" van:D

2011. ápr. 12. 15:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Továbbjutottál? :)
2011. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!