Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zenészek! Mi az a backing track?

Zenészek! Mi az a backing track?

Figyelt kérdés
Egy kommentben olvastam meglehetősen pejoratív felhanggal, hogy valaki ilyet használ és ez cink.
2011. márc. 31. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább háttérzene, tehát amikor egy előadó (lásd: SP, Fluor, stb) csupán ráénekel egy alapra, nem valódi hangszerelt kíséretet kap. De akár a playback megfelelője is lehet, amikor még énekelnie sem kell, csak tátognia, mert az is a háttérben megy. De leginkább az első.
2011. márc. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a karaoke,csak zenészeknek. Pld. egy Guns n' Roses vagy Gary Moore dal gitárok nélkül, esetleg egy ismert dal akkordmenete 8-10 percen keresztül. Én rengeteg ilyet használok gyakorláshoz.Ha nekiülnék megcsinálni az alapot, már úgy megunnám, hogy nem volna kedvem szólózni, kísérletezni. Az a bizonyos komment inkább a félplayback-re vonatkozott szerintem.
2011. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lásd érthetőbben:

http://www.youtube.com/watch?v=NevUKuahEc4

2:04-nél amikoraztmondja : And with the Backing Track.

Ennyi.

2011. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem olyasmi, hogy például van két gitáros, és.. tegyük fel, van egy szóló, amit mindketten játszanak, csak más szólamban, és alatta megy még egy gitáralap, amit a koncerten beraknak, amikor a két gitáros szólózik?:D:D
2011. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan is van... Sőt olyan is, ahol csak dob és basszus van, és a többit hozzá lehet játszani.
2011. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!