Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rapperek! Hogyan viselkedtek,...

Rapperek! Hogyan viselkedtek, mit csináltok, hogyan beszéltek az emberekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves vagyok és kíváncsi lennék, hogy egy igazi rapper, hogyan viselkedik, hogyan beszél másokkal, vagy úgy egyáltalán mit csinál. És mit gondoltok a divat rapperekről? Aki maga ez a stílus annak itt a helye, hogy válaszoljon ;)

Egy lány:)


2011. ápr. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nézd a való világot,ott van Béci aki egy igazi gengszter rapper.

A legjobb ha magadat adod,mert még a végén megszólnak hogy egy utánozó majom vagy.Az légy aki vagy,ne próbálj másnak látszani,úgysem sikerülhet.

2011. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.- Én nem vagyok rapper és nem is szeretnék az lenni, nem hallgatok hiphopot stb. csak érdeklődni szeretnék. Béci meg nekem nem igazán szimpi.
2011. ápr. 15. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem személytől függő,én annyit változtam,hogy kimondok olyan dolgokat amelyeket eddig nem mondtam.

A divatrapperek pedig csak utánzatok engem nem zavarnak mert csak átnézek rajtuk meg eggyet kacagok:D

2011. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Béci meg nem igazi rapper erre valaki rájöhetne,csak azért szerettem mert azt hittem adja az a stilust,de nem!
2011. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Általában elég sokat polyénkodok, és azért elég sokszor elhagyja a számat egy-két csúnya szó, de olykor csak elvagyok egyedül, fülhalgatón keresztül hallgatok egy kis rappet és elgondolkozok a világ nagy dolgairól.
2012. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!