Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van rá valamennyi esély, hogy...

Van rá valamennyi esély, hogy SP valaha is kiénekel egy tiszta hangot?

Figyelt kérdés
Mert szerintem kib*szottul semmi :(
2011. ápr. 15. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
van. mindig mikor a stúdióban megbuherálják a hangját :) egyébként nincs.
2011. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy megbuherálják, ő még nem énekli ki a stúdióban sem :)
2011. ápr. 16. 00:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a röhej, hogy még úgy se jó a hangja, hogy stúdióban ,megmunkálják'
2011. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tengeri csillag előbb fog tiszta hangot kiénekelni...
2011. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Thurston ***** válasza:
Érdekes, mert egyébként mittudoménhány éve, amikor egy zenesuliba jártunk, akkor tudott énekelni. Jól. És mindig azt gondoltam, hogy ja, fosszar zenét játszik, de legalább ért ahhoz amit csinál. Mostanában kezdtem én is realizálni, hogy nem. (Pedig amikor még kevésbé populáris műfajban, szerényebb körülmények között vett fel dalokat, még akkor is tudott énekelni. És az csak pár éve volt.)
2011. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha ugyanabba a zenesuliba jártál, mint ő, akkor valószínűleg soproni vagy...

Én is Soproni vagyok, és én úgy tudom, hogy zongorázni (is)tanult a zenesuliba, csak kirúgták onnét.

2011. ápr. 16. 12:40
 7/11 Thurston ***** válasza:
Aha, soproni vagyok, De egyébként ezt a történetet nem tudom sem megerősíteni sem cáfolni, én korábban eljöttem onnan, mint ő. Mondjuk mégha a zenével nem is volt gondja, ritka kiállhatatlan alak (volt?), szóval el tudom képzelni, hogy nem tűrték meg az ottani szigorú tanárok.
2011. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző: Én is Sopronba jártam, ugyanoda ahova Sp és zeneiskolába is ugyanoda jártam, szerintem ő a város szégyene. Jó lenne ha nem hangoztatná annyit, hogy soproni.
2011. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
száz százalékig semmi.xD
2011. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
O alapvetoen rapper volt eredetileg, mitol tudna enekelni? Akkor es most is kisfius arca miatt volt es van sok tini lany rajongoja. Amugy en is soproni vagyok, szoval kb. kepben vagyok rola, nem ismeremde sok ismerosom ismeri. Tenyleg a varos szegyene. Azt hogy homokos lenne, azert cafolom, hiszen gyakran tocskol rajongo lanyokat.
2011. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!