Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem ciki ha valaki Bryan...

Nem ciki ha valaki Bryan Adams-t halgat?

Figyelt kérdés

Szerintem sok jó száma van.

17/F


2011. ápr. 27. 14:20
 1/3 anonim válasza:

Miért lenne ciki?:O

Ha valaki azt mondaná rá,hogy fujj,akkor átváltanál Lédi Gyagyára?:O Ne már!:D

2011. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már bocs,de most olyan nagy hülyeséget kérdeztél.A zene az önmegvalósítás eszköze,mindenki olyat hallgat,amilyet szeret és legjobban kifejezi a személyiségét.Ha én pár éve nem sz@rtam volna azokra akik fikázták a zenémet,akkor ma is a pop hulladékot hallgatnám,és tudodmit?Nagyon örülök,hogy nem hallgattam azokra akik azt mondták,hogy a zeném béna stb.,mert akkor nem tudnám,mivé szeretnék válni majd a jövőben.A zene nekem az élet,a minden sebet begyógyító varázslat,ami éltet.Szóval ne hallgass senkire,ha meg akarja neked mondani szerinte milyen zene a menő vagy a aciki,mert a azene csak a tiéd.

L/14

2011. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azta ez aztán hülye kérdés!!!

Na de mégis,miért?

Az én 2 kedvenc énekesem Madonna és Bryan Adams.Számomra az lenne ciki, ha egy Justin Bieber vagy egy Selena Gomez(sorolhatnám)nevű tehettségtelen senkit hallgatnék....felakasztanám magam, de persze aki szereti szeresse.

Szóval nem ciki olyan énekest szeretni, vagy dalait hallgatni akinek van hangja,színpadi megjelenése stb pl:Tina Turner,Celin Dion,Michael Jackson,Bon Jovi,Boni Tyler,

Meg őket Kyle minouge,Steven Tyler,Elton Jhon stb őket személyszerint nem kedvelem lehet van hangjum meg minden, de nem szimpatikusak

2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!