Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt mondták, van tehetségem a...

Azt mondták, van tehetségem a doboláshoz. Mennyi idő hogy belejöjjön az ember, én lennék csak türelmetlen?

Figyelt kérdés
Ugy érzem sokszor, hogy csak én erőltetem... erre azt mondták hogy van tehetségem, ne hagyjam abba. Tudok pár rock ritmust,persze nem valami elsöprőt, de egy-egy lazább dalt össze tudok rakni. De az összetettebbek/átmenetek, pergőzés stb nagyon nem akar még menni. Napi egy-két óra gyakorlással mennyi idő kellene hogy elérjek egy közepes szintet? Magam tanulok, vannak kottáim meg kül gyakorlatok.
2011. ápr. 29. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik, de minél jobban játszik az ember, annál jobban érzi, hogy nagyon kevés még mindig. ilyenformán lehetetlen elérni azt a szintet, amire te magad azt mondod, hogy közepes.


Amúgy egy olyan szint amivel már masszívan kiállhatsz (ülhetsz) egy színpadra koncertezni, és még egy laza dobszólót is oda tudsz pakolni, na az legalább 2 év, de inkább 3. (ez csak az én véleményem. kinek mennyi idő kell)

2011. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a választ. Most épp dobnézőben vagyok amugy, mert nincs min gyakorolni a gyakorlólapon kívül. Igen, tényleg ugy van, hogy minnél többet gyakorolok, annál inkább ugy érzem, semmi amit csinálok. Megkérdezhetem, hogy te is zenélsz-e véletlenül?
2011. aug. 1. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
most lesz hetedik éve, hogy dobolok
2011. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!