Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék zongorázni megtanuln...

Szeretnék zongorázni megtanulni, lehet? Részletesebben lent kifejtve.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék megtanulni.. Persze tudom lehet, önmagában értelmetlen kérdésnek tűnik...


Annyit hozzátennék a dologhoz, hogy 22 éves vagyok és nagyothalló. Szerencsére jól hallok..


Viszont régóta érdekel a dolog, arra lennék kíváncsi, hogy mindenféle alapismeretek nélkül érdemes e belevágni ilyen jellegű dologba? Per pillanat anyagilag sem úgy állok, mégis hol érdemes elkezdeni?


2011. máj. 15. 19:58
 1/2 anonim válasza:
a jol hallast ugy ertetted hogy jo fuled van a zenehez? mert ha nem akkor ellentmondas. a kerdesedre valaszolva pedig keress fel egy zeneiskolat, vagy aprohirdetest rengetegen oktatnak piti penzekert.(gondolok itt az alapokra) termeszetesen vannak draga tanarok is. neked kell merlegelned mennyi az amennyit befektetsz. szerintem ne sajnald ra az idot es a penzt(amennyit megengedhetsz magadnak) a zene jot tesz minden ertelemben
2011. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyot hallok már a zenétől. :) Idősebb voltam mint te, mikor gitározni kezdtem, mégis megtanultam. A zene mindig örömet okoz, függetlenül attól, hogy milyen szinten van az ember.
2011. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!