Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 18 évesen megéri még nekiállni...

18 évesen megéri még nekiállni zongorázni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szeretnék megtanulni zongorázni, de attól félek, hogy túl öreg vagyok már hozzá. Valamennyi zeneelméleti tudással rendelkezem(skálák, előjegyzések, modális skálák), és úgygondolom gyorsan tanulok.
2011. szept. 26. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit késő, de jobb későn, mint soha. Sok sikert!
2011. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 25 éves vagyok és még meg szeretnék tanulni hegedülni :D

max nem leszek művész :D de a magad szórakoztatására mindenképp tanulj meg :D

2011. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor én is elkezdhetem újra? 19 éves vagyok és 3 évig zongoráztam. Pont 3 éve hagytam abba.
2011. szept. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
soha nem késő.. egyik ismerősöm 40 évesen kezdett el gitározni, mert akkor lett annyi pénze, hogy vegyen egy jó elektromos gitárt
2011. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mbalage ***** válasza:
Mindennemű zenélés értékes, mivel egyedi élményt, élvezetet ad, önkifejezésre ad lehetőséget, sőt a gondolkodást is fejleszti. Ebből a szempontból szinte mindegy, hogy mikor kezded el.
2011. szept. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hanusch válasza:
100%
Én 3 évet zongoráztam aztán 3 évet kihagytam és magamtól megin elkezdtem könnyűzenét játszani itthon. Szerintem nagyon megérte. Bármikor mármilyen hangszeren megéri elkezdeni. Sose késő.
2012. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
én 13 éves vagyok és 5 éve zongorázom , kitűnő vagyok belőle mindig, nagyon szeretem is.. Hát szerintem ha hobbiból akarsz zongorázni nem vagy öreghozzá de ha profi akarsz lenni azt nemtudom...:/
2012. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!