Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hangolódik el hamar a...

Miért hangolódik el hamar a gitárom?

Figyelt kérdés
1 hónapja vettem egy Cort x2es gitárt de állandóan elhangolódik...kb 20-30 percet lehet vele játszani utána elhangolódik állandóan.Mitől van ez ez mit tegyek?
2011. máj. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Vegyél egy Fender gitárt, az fényévekkel jobb!
2011. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy rosszak a húrok és akkor mindig is nyúlni fognak, aztán végül elszakadnak, vagy egyszerűen csak nyúlnak még. Egy ilyen gitárnál az előbbi elég valószínűtlen, persze bármi előfordulhat, de nem kell aggódni. Az új húrok mindig nyúlnak és sokszor elhangolódik a gitár, ez teljesen normális. Egy idő után már nem csinál ilyeneket.
2011. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy túl sokat/túl durván használod a tremolókart?
2011. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de lehet tényleg a tremoló kar a hunyó.
2011. máj. 17. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tremolós stratocasterem van és már amikor vettem leszedtem a tremolo kart mert irtózatosan hangolódik tőle a gitár....most nemsokára veszek plusz 2 rugót a gittyóba hogy teljesen elmerevítsem a húrlábat hogy még véletlenül se tudjam használni a tremolót.
2011. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
amugy meg cort-ot én alapjárton nem vennék.....az csak szoba dísznek jó ...az nem gitár csak egy hulldék selejt...tremolos cort-ról emg ne is beszéljünk....
2011. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!