Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalok mit gondoltok a...

Fiatalok mit gondoltok a 80as,90 es évék zenéjéről?

Figyelt kérdés

Pl:ti is halgattok akkori zenéket néha?

vagy csak maiakat?

Nem néztek le v kiit ha nem a mai t hanem a régieket halgatja(80,90 es évek)?

Nem veszitek cikinek ha v ki nem a mait halgatja?

vagy esetleg ti is szeretitek az akkori zenéket?:)


(a 13-18 év közötti emberek véleményére lennék kiváncsi)


2011. máj. 17. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 80/90-es évek király! Nagyon szeretem, mert az igazi zene, nem ez az elektronikus undormány. Akkoriban tényleg a tehetségek zenéltek, és csináltak is jó dalokat, nem véletlen maradtak örök klasszikusok. Sosem érdekelt, hogy mit gondolnak a zenei ízlésemről, és nem is fog, és ha kérdezik simán megmondom, hogy igen, szeretem a régi zenét, mert a régi zene jó, és igazi.

Őszintén szólva csak remélni tudom, hogy ezek a semmilyen, most felkapott tehetségtelen zenészek, nemcsak itthon, de külföldön is megszűnnek, vagy visszaszorulnak. Most nem akarok itt neveket említeni, bele ne gázoljak valakinek a lelkivilágába, de tény ami tény, nem azok vannak mostanság a topon, akik valóban tudnak.


18L

2011. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egyszerűen csak el kéne fogadni, hogy ahogy minden, a zene is változik. Nyilván vannak ma hihetetlenül igénytelen szarok, de én nem hiszem el, hogy a 80-as években csak jó zenéket csináltak. Ez nem így van, csak a rosszakra már senki nem emlékszik, mert ez a sorsuk. Így lesz ez a mai zenével is húsz év múlva.
2011. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem csak jókat, de rengeteg zene sikeredett nagyon jóra akkor. amik akkor mentek, azokat 30 éve játsszák és emlékeznek rájuk, a mai Justin Bieber meg Vastag Csaba stb sz@rokat meg 1 év múlva elfelejtik, azt senki nem fog rá emlékezni :D
2011. máj. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A 80-as évek rockzenéje nekem nagyon bejön. Szinte csak azt hallgatom. Főleg az akkori új bandák azok, amiket imádok pl. Guns N Roses, Mötley Crüe stb. A 90-es évek eleje is jó a Nirvana-tól, és persze a GNR: Use Your Illusion I-II. albumától (hiába, kedvenc banda :)). De nagyon jó zenét játszottak a 60-70-es években is. A mai zene szinte semmit nem ér, de lesz ez még így se :) Hogy lenéznek-e? Az engem mikor érdekelt? Aki csak azért lenézi a másikat, mert az régebbi zenét hallgat... na, annak a véleménye tényleg nagyon fontos és mérvadó! Úgyhogy tulképp egyátalán nem érdekel, ki mit gondol :)

15/L

2011. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mindenkitől köszönöm a válaszokat :)

Mennek a Pluszok :)


18/F

2011. máj. 20. 21:09
 16/17 anonim ***** válasza:
asdfvb, ma is vannak jó zenék, csak nem veszed észre. Nem csak Justin Bieberekből áll a világ. Vastag Csabáról nem nyilatkozom, mert a mai magyar zene tényleg a mélypont.
2011. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! 22 éves vagyok! A legelsővel egyetértek! A 80's évek volt szerintem a zene aranykorszaka! 60,70's éveket is imádom! Kedvencem a Rock and Roll, és a 80's Pop! De jöhet minden, ami jó! A mai ,,zenéket,, utálom! 6 évvel ezelőtt azt mondtam, hogy hova tud még lejjebb süllyedni, és még lejjebb süllyedt! Ami ma van az nem zene(legalábbis nekem) csak tuc tuc tuc...Hol van egy mai zene, és a mai előadók pl egy: Hungáriához,Máté Péterhez,Phil Collinshoz, Roxetthez, Elvis Presleyhez, és még sorolhatnám! A legnagyobb baj az, hogy a mai fiataloknak(tisztelet a kivételnek) ezek a zenék bejönnek...!
2012. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!