Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki Rebecca...

Miért utálja mindenki Rebecca Blacktől a Friday-t?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem tetszik:D
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is tetszik, ma is meghallgattam, meg tegnap is többször, és tetszik a szövege, meg az egész zene, a klippje is jó! Szerintem sok az ,,irigy kutya,, mert, hogy Rebecca 13 évesen híres lett, és saját dalt írt! 16L
2011. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
problémák a számmal: a csaj rettentően hamis, a szöveg... hát nem valami magasröptű:), és egyszerű tucatpopzene, 0 dallammal.
2011. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem hamis a csaj
2011. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért be kell vallani nem is valami jó,mondjuk nekem elsőre tetszett csak nem értettem mért mondják,hogy rosszabb mint justin bieber
2011. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

http://www.youtube.com/watch?v=w3GnaCmcMZo

itt van egy élő verzió, ahol a stúdióváltozattal ellentétben nem nyúltak bele a hangmagasságba. nagyon sokszor intonál pontatlanul.

2011. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na én még nem hallottam mert nem nagyon volt rá időm, csak sok helyről hallom ezt mostanság, hogy mekkora egy kalap sz.r. Szóval mégis ez hol hamis :D? ne haragudjatok, de ahhoz, hogy hamis legyen énekelni is kéne ez meg nem nagyon éneklés :'D bocsi ha valakit megbántottam de tényleg nagyon rossz, annyira nincsen hangja szerintem a lánynak de persze akinek tetszik hallgassa (: mindenkinek megy a zöld kéz
2011. máj. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!