Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálja mindenki az...

Miért utálja mindenki az ilyen zenét?

2011. okt. 2. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

értelmetlen a kérdés. látható jele is van, nem mindenki utálja.


-.-

2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
10/10 ismerősöm igen.
2011. okt. 2. 19:24
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki utálja, csak a nagy-többség.
2011. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mert ez tényleg szar... pedig én sok mindent meghallgatok..
2011. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az pontosan 10 ember, nem MINDENKI -.-

de ha esetleg arányosítottál, még akkor sem állíthatod a világ összes emberéről.

2011. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
b4sszam3g legyen mindenki fogyatékos és akadjon ki azon a szón hogy MINDENKI. Mert tényleg úgy gondolom hogy mindenki utálja még aki csinálta az is! mert ha az nem utálná akkor már nem lenne mindenki. kib4szott retardáltak! egyszerűen csak nem értem hogy egy csomó nyáladzós geil fos sz4r ömlik ki a száj6akúrrt mtv meg viva-tv ből ami kib4szott szánalmas, mégis sok szolgalelkű nyomorék azt szereti és nagy arccal leszólja ezt. MIÉRT?! ez a kérdés erre kell válaszolni!
2011. okt. 2. 19:34
 7/16 anonim ***** válasza:
ha az egyéni miért-em érdekel, mivel ezek után nem veszem szó szerint a kérdésedet..: nekem nem tetszik - meghallgattam, és nekem félelmetes, komolyan!! nem ad örömet számomra ez a zene.
2011. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én azt is utálom, ami a viván megy, egyforma szar, és ahelyett, hogy kiakadsz, inkább próbáld meg érthetően leírni, négyszer kellett elolvasnom, hogy megértsem...
2011. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Áááááh! :D Bírlak titeket :D
2011. okt. 2. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel azért, mert ez egy kalap bűzölgő tehénsz@r, nem zene. Aki egy csepp "zenei intelligenciával" is rendelkezik, az ezt a szemetet nem nevezi zenének. Normális esetben zene alatt azt kéne érteni, h ember játszik embernek HANGSZEREN. Az, h gépekkel előállítanak egy ilyen dübörgő, élvezhetetlen agymenést, amitől az emberek 90%-nak megfájdul a feje nem zene. Nem értem az olyan embereket, akik ehhez hasonló retteneteket hallgatnak. Az érzelmi intelligenciájuk a padló alatt van, zenei kultúrájuk semmi, a korcs ízlésről pedig ne is beszéljünk.

Nekem ez a válaszom a "Miért utálja mindenki az ilyen zenét?" kérdésedre.

2011. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!