Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy manapság egyre több fiatal, "tehetséges énekes" bukkan fel Magyarországon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én egy igazi tehetséget se hallottam. Úgyhogy szerintem megrendezett.
2011. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
persze,ezt sak haszonszerzés céljából csinálják.egyébként a legtöbb ilyennek semmi hangja.nemis beszélve a szar "zenéről",amit csinálnak.
2011. jún. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szívből utálom ezeket a "tehetségeket" mindent a se**ük alá tolnak nekik csak énekelniük kell ezt az x faktort meg Megasztárt legszívesebben betiltanám annyi nyomorékot hoznak a színpadra
2011. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen a haszonelvűség mindenütt ott van. A Megasztár-féle "Kozsó-gyárakat" én se szívlelem. Marketing, image-építés az megy a tehetség az meg kit érdekel, az a lényeg, hogy eladható legyen. Ez még nem is zavarna annyira, mert annyit teszek, hogy nem nézem, meg nem veszem a szutyok cd-ket. Viszont, ami idegesít, hogy sok tinit, fiatalt kihasználnak, hülyítenek. Na meg a tehetségkutatók casting-jain megalázzák és komplett idiótát csinálnak egyes emberekből.
2011. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tehetségkutató műsorok a TV-ben, ahonnan kikerülnek ezek a "tehetséges énekesek", rengeteg pénzt hoznak egyes embereknek. A nyertesekkel csinálnak pár tinglitangli számot, esetleg egy albumot (színvonal nélkül!), és el lesznek felejtve. Esetleg, ha tényleg olyan jó hangja van, kiad egy második albumot is. Ha meg az illető jóképű, pontosabban megfelel az mai tinédzser lányok ízlésének, akkor jóeséllyel "sikeres" lesz, tökmindegy, milyen a hangja. Mivel egyre több az ilyen tehetségkutató, egyre több az ilyen sztárocska is. De az egy dolog, ha valakinek jó hangja van, a világon több millió ilyen ember van. Ami hiányzik, az egy jó dalszövegíró. Mert amikor a három-négy perces szám semmi másról nem szól, csak a "mizu, mizu, mizu"-ról, na köszönöm szépen, nem erőltette meg magát az illető. Azt hiszem, nem vagyok egyedül, amikor azt mondom, egy kicsit tartalmasabb szöveget vártam. Mondjuk nem is értem, miért...
2011. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem vannak akk tényleg jók, de azért van enynire sok nem jó, mert nem tesszük elég magasra a mércét, mert így ajókat is felfedezik, de a szarokat is a csúcsra juttatják, jobban meg kéne szűrni ezeket
2011. jún. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is lesz*rom az ilyen műsorokat de ha van 1 ingyenes rendezvény mi megy?? az iksz faktoros megasztáros "sztárok" nem lehet normális koncertet találni mert ezek a menők szerintem a kötélen menőbbek lennének :D
2011. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!