Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bill Kaulitz 15 éves magyar...

Bill Kaulitz 15 éves magyar lánnyal jár? 2010. 06. 09 Végre társat talált a fiatal énekes? Mire a nagy titkolózás? Apró hírből hatalmas durranás?

Figyelt kérdés

A neten elterjedt egy pletyka, miszerint a Tokio Hotel énekese 15/16? éves sötét hajú,NEM FAN,japán becenéven futó az interneten ismertebb lánnyal Áll Kapcsolatban.Birtokunkba csak ennyi információ jutott,képet nem hajlandók közölni a "források". Telefonon is tartják a kapcsolatot,titkolnak mindent, de a legutolsó Jacqueline Chtantal-os ügy közlése kudarcba fulladt. Óriási hírt kavart mikor a fiatal énekes a sajtót tájékoztatta Jacqueine (ami természetesen álnév)nevű barátnőjéről. Ráleltek az internetes oldalára a lánynak, amit együtt találtak ki álnéven, egy valótlan képpel, inkognitó céljából állítólagosan.

Másnapra nyoma sem volt az oldalnak. Számtalan pletyka, kering egy állítólagos magyar lányról aki számunkra ismeretlen, aki kapcsolatban áll Bill Kaulitzal(20).

Az első pletyka egy internetes oldalon merült fel, és mint futótűz terjedt. Mindenki figyelmét felhívja akaratlanul is a túlzottan titokzatos, spontán, érdekes, mindig más néven futó "stílus" amit a lány képvisel. Eredeti nevét azonban senki sem tudja, nagy titkok bújnak meg az internet mögött. Az is furcsa dolog volt mikor a Tokio Hotel együttese egyik interjú alkalmából magyarul köszöntek el. De az ügy el lett simítva. Vajon mi folyik a fiatal híresség háza táján? Talán valóban megtalálta az igaz szerelmét, és csak a megfelelő pillanatot várja a nyilvánosságra hozásra? Vagy éppen csak a Bild cikkhez hasonló pletyka lenne az egész?

Egy biztos, nagyon titokzatos dolgok folynak a háttérben, birtokunkba jutott egy információ ami szinte semmi, de mégis minden. Kíváncsian várjuk mi derül még ki a fiatal(ok) életéről! Sokan már szívesen hallanák, hogy Billnek van valakije, meg is érdemelné! 6 év egyedüllét hosszú idő! Reméljük, több információt is tudunk szerezni a dologról, és minél hamarabb együtt örülhetünk a fiatalokkal vagy éppen csak elfelejthetjük a dolgot ha éppen csak átverés.


2010. jún. 10. 00:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem sz*rja le? Szánalmas emos nyomorékok..
2010. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a th-t de szerintem ők NEM emok.


Amúgy ezt a "cikket" ki írta?


Engem nem érdekel, mondjuk megnézném ki az a csaj, de amúgy nekem 8 milyen nemzetiségű lánnyal jár.

Amúgy érdekes, mert akkor most hetero vagy bi?

Sokáig azt hittem meleg. És nem a stílusa, kinézete miatt hanem egyebek miatt gondoltam ezt. Mondjuk engem nem zavart, csak úgy próbáltam rájönni :)


Meg van az a video valakinek ahol magyarul köszönnek el vagy magyarul modnanak valamit?


Nem vagyok th-fan csak van 1-2 dal amit néha meghallgatok + kiváncsi vagyok a videóra. :)

2010. jún. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Először is ott szeretném kezdeni, h ez az egész egy nagy baromság és totál zavaros. Ebből következik, h ez az egész NEM IGAZ!!!! Mint ahogy az a Pinky-s ügy is hazugság volt. Annyira szeretem, h olyanok okoskodnak a TH-ról akik nem is fanok, és nem követik őket nyomon....

2: Az az interjú amiben "magyarul" beszéltek, az a Humanoid-City turnés interjú volt... Én mint fan azt többször is láttam és biztosíthatok róla mindenkit, h nem magyarul köszöntek el.... Azt mondták, h see ya, love ya...(ez tudtommal nem magyar:XD) és nem csak Bill, hanem mindenki mondta....

A másik pedig az, h a Comet-es backstage interjút is többször láttam (amiben Jaqline Chantelle van) és látszik, h a fiúk elröhögik az egészet.... Jah és Bill mondja is, h ebben a témában (barátnő téma) nem tud semmi újat mondani...(lefordítom: nem változott ebben a témábvan semmi....)

Annyira jó lenne, ha az olyanok akik NEM FANOk és NEM TUDNAK NÉMETÜL azok nem okoskodnának, mert így csak keverik a sz...rt össze vissza alaptalanul....Komolyan aki ezt kitalálta az rosszabb mint a Bild, pedig ez nagy szó....

Jah és mégy csak annyit, h Bill egy felnőtt 2O éves, nem kezdene egy 15 éves kiskoruval....+ egy interjúban elmondta,h az idősebb lányokat kedveli....

Erről ennyit....

Remélem, h a kérdés feltevője elégedett a válasszal....

2010. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

19:27 Hallod, a fejemet fogtam amikor ezt olvastam.

A see ya-ból indult ki ez a baromság? Hát ez elképesztő!

Én meg mondom biztos mondtak valamit, pár mondatot.

Anyám borogass...


am a 2. voltam.


Na see ya! :D

2010. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Igen innen indult ki, h magyarul köszöntek el....

Itt a video is: http://www.youtube.com/watch?v=SvV-SweMJAo&feature=related

Hustav mondja először, h see ya.... utánna Bill.....

A videó végén van az a rész....

2010. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Gustav .... bocsi elütöttem

Én meg a 3. voltam:D


See ya:D

2010. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%
te harmadik te már csak tudod,hogy miaz igazság, először is mosd ki a füled, mert igenis magyarul köszönnek el, és talán gyertyát is tartassz a fiuknak, hogy mikor, hol mit és hogyan csinálnak mi vagy te, hogy ennyire mindent tudsz pontosan, akkor azt is tudhatnád, hogy az ész nem a korral függ össze, némelyik 20 évesnek annyi agya sincs mint egy 15-nek gondolom te már 20 éves vagy. ennyit erről
2010. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Ajaj...

1. A lányról adott leírás csak nekem hasonlít Pinky-re? (A csaj akinek a Bild hozta le a meséjét, megkapta a 15 perc hírnevet, másnap meg bevallotta a nyilvánvalót - hazudott.)

2. Akinek ismerős Chantelle Paige neve, annak nem kell magyarázni - a Jacqueline Chantelle-s ügy poén volt. Chantelle Paige volt az az énekes, akivel Tom PR fogásból együtt volt ugyanis kellett a reklám. Ezt be is ismerték később, ergo már a Chantelle név említésekor tudni kellene, hogy az egészet nem érdemes komolyan venni.

3. Ha a myagyarok legalább annyira tudnának magyarul, mint ahogy egymást utálják, már rég nem itt tartanánk. A SEE YA egy gyakran használt angol köszönési mód, ha ezt máshonnan nem is, legalább az angol tömegfilmekből már rálehetett volna jönni. (Csak emlékeztetőül, mikor a TH legutóbb 2007-ben Mo. felé járt, Bill képtelen volt annyit megjegyezni, hogy sziasztok, most meg az egész TH magyarul köszönget? És Gustav köszön mikor a csaj állítólag Bill-lel jár? LOL)

4. Valaki árulja már el, hogy ismerkedtek meg, ha a TH nem tud rábökni a térképen az országra?


Az egész szánalmas és nekem ég a pofám ilyenkor komolyan. Miért csodálkozik mindenki, hogy utálják a TH-t, mikor egymást érik az idiótábbnál idiótább agyszülemények? Nincs ember aki beállna egy rakás tini közé, aki azt hiszi magáról hogy szerelmes és XY csak rá vár. Én személy szerint bírom a zenéjüket, de hogy elmenjek-e mondjuk egy koncertre azt 3-szor is meggondolnám. És ez pont az ilyenek miatt van, akinek ez is kipattant a fejéből.

De amíg a koncerten csak pár "szerelmes" tud felvonulni és a nézőtér nagyrésze üres remélem senki nem akar itt koncertet. Mert ilyen körülmények közt kizárt!


See ya!

Illetve inkább: BYE!


I'LL LEAVE THE FANDOM TO STAY A FAN...

2010. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Upsz, azt akartam írni: ha a magyarok legalább annyira tudnának angolul...
2010. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Én egy idősebb nő vagyok aki szereti a TH-zenéjét,és igen az a kis fiatal Bill gyerek megérdemli, hogy igazán szeressék, és ha egy magyar l5 éves lánytól kapja meg amire vágyik akkor nem kell kapálózni ellene, mert az igazság akkor is igazság, ha nemakarnak tudomást szerezni róla, hiába is magyarázza bárki meg a dolgokat, ők ketten tudják az igazat, ami előbb utóbb úgyis kiderül, és csak éghet majd a képetek, hogy miket össze fantáziáltatok és próbáltatok kapálózni ellene, de ez csak nevetségessé teszi a magyar rajongókat. ez a véleményem, és talán nem kellene foglalkoznotok , hagyni kellene őket ,mert gusztustalan amit müveltek, nekik is van magánéletük amihez semmi közötök nincsen, inkább foglalkozzatok a napi gondjaitokkal, többet értek el vele. Egy nagymama irja ezt minden fantáziálgató reménykedő, gusztustalanul pletykálkodó rajongónak akik nem akarják elfogadni, hogy másnak is lehet magáélete mégha sztár is.
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!