Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Wolf Katira Lengyelek szavaztak?

Wolf Katira Lengyelek szavaztak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos nem!
2011. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azé' szeretjük őket.. :/

Bár elvártam volna, hogy szavazzanak, ha már olyan nagy barátok vagyunk.

2011. jún. 5. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:

én is meglepődtem, a lengyelek elvileg nagy haverjaink... na mindegy


"Ránk csupán tíz ország adott le szavazatot: 2 pontot adott Ausztria, Franciaország és Azerbajdzsán, 4 pontot Ukrajna, 5 pontot Izland és Svédország, 6 pontot Spanyolország, 7 pontot Románia, 8 pontot Szerbia, 12 pontot pedig Finnország."

2011. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmagyarázna nekem valaki valamit? Pont alatt mit értünk? Mert nyilván nem főt értünk ez alatt (tehát 12 pont=12 fő).. Ezt nemigazán értem.
2011. jún. 5. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

Szia:)

hát én úgy tudom, hogy minden résztvevő országban szavazhattak más ország előadóira, és amelyikük a legtöbbet kapta az kapott attól az országtól 12 pontot, aki a második lett annál a bizonyos országnál az már csak 11-et kapott,...stb, így tovább:S nem tudom érthető-e ez így

jah és ha mégsem jól írtam volna javítsatok ki mert ez csak az én elméletem:)

2011. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen én értem. :)
2011. jún. 8. 20:53
 7/12 anonim válasza:
Miert gondoljatok, hogy a lengyel magyar baratsagra valo tekintettel kellett volna szavazni Wolf Katira a lengyeleknek? Ha valakinek nem tetszik valami, valaki akkor nem szavaz. Nekem sem tetszett a Wolf Kati produkcio, nem szabadna ezekbe a dolgokba belevinni a nacionalizmust!
2011. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk jogos.
2011. jún. 10. 20:47
 9/12 anonim ***** válasza:
persze, de akkor ezen az alapon a többi országnak is így kellene felfognia, és ténylegesen arra szavaznia, aki tetszik.
2011. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én szlovákián lepődtem meg. Egyetlen pontot sem kaptunk tőlük, pedig Felvidéken szó szerint kampányt rendeztek Katiért. Azt is hallottam, hogy a szlovák mobilszolgáltatók blokkolták a Katira érkező SMS-eket, ill. hívásokat.

De ha nem így van, akkor szomorú tény, hogy a Felvidék elszlovákosodik. De szerintem inkább "blokkolás" a valószínűbb. De ezt sem értem, mivel mindkét országot jobboldali párt irányítja, és ez arra enged következtetni, hogy nem ilyen kapcsolatban kellene lennünk...

De ebbe nem is érdemes belebonyolódni.

Uupsz...kissé elkanyarodtam a kérdéstől...

Elnézést. ;)

2011. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!