Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az ilyesmi zenék (coronitás),...

Az ilyesmi zenék (coronitás), csak Magyarországon népszerűek?

2011. jún. 14. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Dehogyis, külföldön is vannak drogos k*rvák és anyagos k*csögök.
2011. jún. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és miért van az, hogy a magyarok világelsők parasztságban?

képzeld el egyáltalán nem vagyok drogos, mégis szeretem. miért ne férhetne össze a kettő?

2011. jún. 15. 05:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Sőt, vannak alkoholista rockerek is.... Előítélet rulez
2011. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem férhet össze a kettő.Miért hallgatod ha nem vagy drogos ?
2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mert jó, talán azért?
2011. aug. 2. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egy nő nem értem minek hallgat ilyen zenét.
2011. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a minimal a legjobb zene a világon :D

és képzeld nem vagyok drogos

2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz:

Minimal zenét hallgatok, minimal zenét próbálok csinálni is, csak minimal zenére tudok pörögni, és életemben nem voltam drog hatása alatt. Egyszerűen már a zene ellazít vagy nem is tudom kifejezni aki tényleg szereti a minimal-t vagy a tech house-t az tudja miről beszélek és lehet, hogy más jobban ki tudja ezt fejezni

2011. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
89%

16:11 vagyok:

ja és mi az hogy nem fér össze a kettő...aki ilyet mond az az a tipikus kis b*zi, aki azt hiszi h minden minimal zenét hallgató ember drogos. Meg aki beül a gép elé (rákeres a "coronita" címszóra mert őt is érdeklik azok a zenét..elvégre minek lenne ennél a témánál) és próbál vicces lenni ilyen nagyon szellemes beszólással, hogy a kettő nem fél össze. Na de a válaszra térve: mindenhol játszanak mindenféle zenét. Valószínű ezzel nem mondtam újat de ez van. Magyarországon aki a minimal zenét kedveli az a coro-ba megy mert ott sokat játszanak olyat. Aki mást az máshová megy. És külföldön is ez van naggyából.

2011. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
89%

Bocs hogy ennyit írogatok.. megint én vagyok(16:11)


Rájöttem hogy nem is a kérdésre válaszoltam, na mind1 csak egy csöppet felhúztam magam az idiótákon. Összefoglalva sajnos nem tudok pontos választ adni, mert nincsenek oolyan külföldi ismerőseim akiktől meg tudnám ezt kérdezni.. kell tartani egy közvélemény kutatást vagy vmi hasonlót

2011. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!